Ствол із нержавійки форт 12р.

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем @Taras@, 28 січ 2026.

  1. @Taras@

    @Taras@ Schütze

    Повідомлення:
    8
    Адреса:
    Ів-Франківськ
    Порадьте як і чим можна почорнити ствол із нержавійки форт 12р,і чи варто це робити?
     
    akms1974 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 10 шт.)
      Рідкісний ММГ тубус від гранатомета морської піхоти США Mk153 SMAW. Гарний колекційний варіант на по...
      1250 грн.
    2. (в наявності 100 шт.)
      Планки на 7.62 ×39мм
      10 грн.
    3. (в наявності 16 шт.)
      Ммг обойми маузер 7.92 5 ммг+ планка Куля не магнітна. В лот входить ммг 7.92 - 5 шт + обойма
      250 грн.
    4. (в наявності 25 шт.)
      Гарний колекційний ММГ тубус РПГ 26 з наклейкою і задньою кришкою. Взводиться і клацає
      1350 грн.
    5. Американський 83-мм ручний багатоцільовий тактичний гранатомет M141 BDM (Bunker Defeat Munition) Ваг...
      7000 грн.
  3. AlexVel

    AlexVel Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    423
    Адреса:
    Украина
    а яка ціль?
     
    akms1974 подобається це.
  4. @Taras@

    @Taras@ Schütze

    Повідомлення:
    8
    Адреса:
    Ів-Франківськ
    Візуально подобається коли чорний,а нові йдуть з нержавіючою дуткою...((((
     
    akms1974 подобається це.
  5. AlexVel

    AlexVel Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    423
    Адреса:
    Украина
    Думаю в домашніх умовах ви нержавіючу сталь нічим не покриєте.
    Мінімум що можна зробити - віддати на фарбування в професійну студію (Студія 313 наприклад) або Ствол з Ібісом і перебити його в церакот або просто чорний. Глушники ж фарбують – і фарба тримається. Але можливо від руху затворної рами в місцях тертя об ствол фарбування буде подряпана
     
    akms1974, SergAF та @Taras@ подобається це.
  6. Alexs90

    Alexs90 Feldwebel

    Повідомлення:
    435
    А підскажіть що за Студія 313, де вони знаходяться? Що за роботу виконують?
     
    akms1974 подобається це.
  7. Wildcat.UA

    Wildcat.UA Gefreiter

    Повідомлення:
    34
    Адреса:
    Україна
    Перевірений засіб для нержавійки тільки такий:STAINLESS STEEL BLACKENER :
    Caswell Stainless Steel Blackener.jpg
    Згідно інструкції виробника.
    Подобається чорний колір й готові витратити на це гроші - робить.
    У нас не продається, на амазоне - флакон 8OZ $35, літаками доставка заборонена.
    Фарбування ствола викинуті гроші.
     
    BLACKMETAL" та akms1974 подобається це.
  8. @Taras@

    @Taras@ Schütze

    Повідомлення:
    8
    Адреса:
    Ів-Франківськ
    Запитував в ші,як не дивно ))),теж видало цей засіб,дякую за пораду.
    З повагою....
     
    kukolnikgan та akms1974 подобається це.
  9. The_Motorhead

    The_Motorhead Oberschütze

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    23
    Адреса:
    UA
    Я верно понимаю что речь про стандартный травматический ствол? Я не думаю что он из нержавейки , либо есть разница в годах выпуска. Если его немного пошкурить мелкой наждачкой он потом легко воротиться клевером.
     
    @Taras@ та akms1974 подобається це.
  10. @Taras@

    @Taras@ Schütze

    Повідомлення:
    8
    Адреса:
    Ів-Франківськ
    Так ствол стандартний,травмат придбав не давно місяць назад. Хотілось,щоб був з чорним стволом та нажаль так вийшло, що поставили перед фактом і прийшлось брати з нержи(((Але чи він 100% з нержавійки хз,принаймі в гуглі пишуть що нерж.
    Попередньо пробував ,обезжирював (нождачкою не шкурив) наніс клевер ефекту ніякого....((((
     
    akms1974 подобається це.
  11. @Taras@

    @Taras@ Schütze

    Повідомлення:
    8
    Адреса:
    Ів-Франківськ
    Можливо дійсно попробувати пошкурити....
     
    akms1974 подобається це.
  12. The_Motorhead

    The_Motorhead Oberschütze

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    23
    Адреса:
    UA
    Как вариант , можете попробовать пошкурить в незаметном месте , но только без фанатизма .
     
    @Taras@ та akms1974 подобається це.
  13. The_Motorhead

    The_Motorhead Oberschütze

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    23
    Адреса:
    UA
    Или все же начать с пробы средства для чернения нержавейки .
     
    akms1974 подобається це.
  14. Скат-1р

    Скат-1р Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    420
    Адреса:
    Украина
    Если нагреть немного до красна горелкой и в масло )))
    То он почернеет на века.
     
    akms1974 подобається це.
  15. @Taras@

    @Taras@ Schütze

    Повідомлення:
    8
    Адреса:
    Ів-Франківськ
     
  16. kukolnikgan

    kukolnikgan Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    44
    Повідомлення:
    611
    Адреса:
    Каменское
    Навіть травматичний ствол не вартий таких тортур як нагрів до червоного.
     
    @Taras@ та Kineas подобається це.