Перстень СС на визначення

Тема у розділі 'Третій Рейх', створена користувачем Magyar1985, 20 січ 2026.

  1. Magyar1985

    Magyar1985 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    141
    Адреса:
    Украина
    Доброго вечора, шановна спільното.


    Виставляю дані світлини з метою консультації перед можливою покупкою. Даний предмет наразі продається на сусідньому аукціоні, однак продавець не виставляв його на публічне обговорення.


    Оскільки раніше у мене вже виникали нюанси з іншими продавцями, коли предмети заявлялися як оригінальні, а згодом виявлялися копіями, вирішив винести цей перстень на загальний огляд спільноти.


    Прошу експертів та всіх досвідчених користувачів висловити свою думку щодо автентичності даної речі. Буду вдячний за будь-які зауваження, аргументи чи спостереження.


    Дякую всім за увагу. Мирного неба та гарного вечора.
     

    Images:

    IMG_1206.jpeg
    IMG_1207.jpeg
    IMG_1208.jpeg
    IMG_1209.jpeg
    IMG_1210.jpeg
    IMG_1211.jpeg
    IMG_1212.jpeg
    IMG_1213.jpeg
    IMG_1214.jpeg
    zubrik та Вадим Грушевський подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Предложу жетон 3йРейх,пустой
      200 грн.
    2. З болота.шрифт мілкий, видно слабувато. Обговорення тут:- https://reibert.info/threads/stab-div-nach...
      1300 грн.
    3. Лоз капсула ркка оригінал, не репліка. Матеріал бакеліт, клейма всередині кришки. Вкладиш чистий, к...
      500 грн.
    4. Стан по фото
      300 грн.
    5. Цинк.дві самопал ні заготовки алюміній, походу з якогось ящика, бо видно грунтовку червону.
      450 грн.
  3. анатолий.

    анатолий. General-leutnant

    Повідомлення:
    16.127
    Адреса:
    Крутого хутора
    А до чого тут СС.Звичайний перстень адамова голова.Швидше всього справжній.
     
    Лорд Грегори, zubrik, Meuller та 2 іншим подобається це.
  4. Magyar1985

    Magyar1985 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    141
    Адреса:
    Украина
    Доброго ранку! До того що так заявлен при продажу
     
    zubrik подобається це.
  5. анатолий.

    анатолий. General-leutnant

    Повідомлення:
    16.127
    Адреса:
    Крутого хутора
    Щоб набити ціну.
     
    zubrik, Meuller, Лера ОУН-УПА та ще 1-му подобається це.
  6. Magyar1985

    Magyar1985 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    141
    Адреса:
    Украина
    Дякую!
     
  7. Вадим Грушевський

    Вадим Грушевський Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    62
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    135
    Повідомлення:
    729
    Адреса:
    Україна
    Звичайний перстень. Все з ним добре. Єдине що він не у продажу. А був вже проданий. 7501 грн ціна наче склала на аукціоні
     
    Magyar1985, Лорд Грегори, Reshik та 2 іншим подобається це.
  8. Вадим Грушевський

    Вадим Грушевський Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    62
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    135
    Повідомлення:
    729
    Адреса:
    Україна
  9. Magyar1985

    Magyar1985 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    141
    Адреса:
    Украина
    Добрий вечір! Так я знаю , я за ним слідкував щось він мені не веушив доверія і я не рискнув . Так і не взяв участь !
     
    Вадим Грушевський подобається це.