Штык

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем race traitor, 22 січ 2026.

  1. race traitor

    race traitor Oberschütze

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    10
    Адреса:
    Шостка
    Вечер добрый, форумчане! Требуется узнать что это за штык, как по мне все штыки на одни лицо, кроме иглы, соответственно не имею понятия что за штык)) есть догадки что от СВТ, нужен ваш отклик, всем спасибо!!
     

    Images:

    IMG_20260122_224538.jpg
    IMG_20260122_224541.jpg
    IMG_20260122_224543.jpg
    Останнє редагування модератором: 22 січ 2026
    Falconer, Tartar, Manergeim та ще 1-му подобається це.
    1. (в наявності 4 шт.)
      Абсолютно Новий Клеймо молоток у колі
      250 грн.
    2. (в наявності 3 шт.)
      Пружина новоробна,якісна.В лоті 1шт.
      350 грн.
    3. Стан по фото. Немає плоскої пружини та що в ручці знаходиться- предохранітєля та шептала.
      30000 грн.
    4. Магазин на Колт обр.1911г. калибр 45 состояние хорошее складское
      2800 грн.
    5. Рамка, неплохой исходник. Треугольный целик и пенёк + родная дверца с пружиной ! Все резьбы гуд ! Ос...
      19500 грн.
  2. Manergeim

    Manergeim Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    389
    Адреса:
    Закарпаття
    Вітаю. СВТ.
     
    Пенсионер58, Falconer, Tartar та ще 1-му подобається це.
  3. race traitor

    race traitor Oberschütze

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    10
    Адреса:
    Шостка
    Состояние конечно треш, я думаю его и чистить не надо, пусть так и будет, ценность такое вообще какую-то имеет? Спасибо друже за ответ!
     
    ivanov1, Tartar та Manergeim подобається це.
  4. Manergeim

    Manergeim Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    389
    Адреса:
    Закарпаття
    Коштує але не багато. Вставте у розділ :скільки коштує:
     
    Tartar та race traitor подобається це.
  5. race traitor

    race traitor Oberschütze

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    10
    Адреса:
    Шостка
    Спасибо за ответ. Мирного вечера.
     
    Manergeim подобається це.
  6. dimarik

    dimarik Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    43
    Лоти
      на продажу:
    19
      продані:
    76
    Повідомлення:
    1.026
    Адреса:
    Киев
    СВТ-40
     
    Falconer та Tartar подобається це.
  7. Barankin

    Barankin Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    2.626
    Адреса:
    Україна, Київ