Marlin 795 глазами владельца.

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем TraDn, 9 кві 2020.

  1. Ashum

    Ashum Oberschütze

    Повідомлення:
    131
    Чи можна придбати і яка ціна?
     
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 3 шт.)
      Пістолетний кейс
      250 грн.
    2. Магазин ТОЗ-8,изготовлена из крепкого пластика .Тут продается только шахта с магазином(кит набор маг...
      1200 грн.
    3. 1700 грн.
    4. Троммель-магазин к AR-15. Был в употреблении. Комплектация на фото.
      13000 грн.
    5. (в наявності 22 шт.)
      Тримач набоїв 12 калібру на 10 патронів під Моллі. ✅ Матеріал: міцний PETG пластик 100% заповненя....
      200 грн.
  3. el_Spark

    el_Spark Oberschütze

    Повідомлення:
    41
    Адреса:
    Житомир
    Добрий день всім!
    Став власником Marlin-70PSS, тієї, котра Papoose))) і котра розбірна і з нержавіючим стволом.
    Дивлюсь що усм 797 і 70pss дуже схожі, якщо не однакові.
    Власне питання: чи підходить корпус УСМ з 797 марліна на 70
    І хто де замовляв і з якого матеріалу, буфер віддачі в котрий ударяється затвор. Бо я то надрукував і на сабсоніку ніби працює, але при роботі на надзвуку його розломує
     
  4. el_Spark

    el_Spark Oberschütze

    Повідомлення:
    41
    Адреса:
    Житомир
    795, перепрошую
    Під корпусом усм, мається на увазі та благенька пластикова рамка навколо спускового гачка