МП 38 копія ?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем 5нива5, 10 січ 2026.

  1. 5нива5

    5нива5 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1240
    Лоти
      на продажу:
    20
      продані:
    2.308
    Повідомлення:
    3.831
    Адреса:
    Волинь
    Carl Zebisch та zubrik подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Все, як на фото. Матеріал латунь. Є клеймо (див.фото). Більше інформації за посиланням: https://anti...
      1780 грн.
    2. Бебут 1916 року, в гарному стані ,зважаючи на свій вік, додаткові фото за бажанням
      14500 грн.
    3. Тесак РИА пехотный, солдатский, образца 1848 года. ------- Из личной коллекции. В отличном родном со...
      56500 грн.
    4. Продам оригінальний німецький штик S98/05 n.A. mit Sägerücken (бучер) часів Першої світової війни. •...
      9500 грн.
    5. Тригранний штик до російської піхотної гвинтівки зразка 1826 -1828р.в.Штик трішки почишено від бруду...
      900 грн.
  3. Alex Richter

    Alex Richter Старший санитар-модератор

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    145
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    268
    Повідомлення:
    20.636
    Адреса:
    Украї́на
    100% копия.
     
    sergeyk2 та qwerty3 подобається це.
  4. Alex Richter

    Alex Richter Старший санитар-модератор

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    145
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    268
    Повідомлення:
    20.636
    Адреса:
    Украї́на
    Цена пока нормальная.
    Продавец из тех покупателей,которым эти МР-хи (по 3500-5000$) продавали,как оригинал
     
    Останнє редагування: 10 січ 2026
    sergeyk2, 5нива5 та qwerty3 подобається це.
  5. 5нива5

    5нива5 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1240
    Лоти
      на продажу:
    20
      продані:
    2.308
    Повідомлення:
    3.831
    Адреса:
    Волинь
    Я написав йому що це копія, і попросив зробити фото затвора. Він зразу мене забанив
     
    ivanov1, Carl Zebisch та qwerty3 подобається це.
  6. qwerty3

    qwerty3 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    188
    Лоти
      на продажу:
    43
      продані:
    618
    Повідомлення:
    3.793
    Адреса:
    Полесье
    Вітаю. напишить модераторам, щоб придбрали з ауку
     
    treal, kripers338, кучукаю та 3 іншим подобається це.
  7. 5нива5

    5нива5 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1240
    Лоти
      на продажу:
    20
      продані:
    2.308
    Повідомлення:
    3.831
    Адреса:
    Волинь
    Писав, не помогло
     
  8. Alex Richter

    Alex Richter Старший санитар-модератор

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    145
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    268
    Повідомлення:
    20.636
    Адреса:
    Украї́на
    Попытался написать развернутый коммент,но не удалось-нет денег на счету.
    А у меня на фиолетовом лет 10 весЕло 100грн,но испарились........
     
    qwerty3, ivanov1, capt.A.Smollet та 6 іншим подобається це.
  9. Панцер V

    Панцер V Obergefreiter

    Повідомлення:
    78
    Адреса:
    Україна
    Цікаво з якого приводу?
    Виставлений у відповідному розділі як ММГ, по документах як охолощена зброя, модери змінили період на після 1991 року.
     
  10. qwerty3

    qwerty3 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    188
    Лоти
      на продажу:
    43
      продані:
    618
    Повідомлення:
    3.793
    Адреса:
    Полесье
    "ничего личного, єто бизнес..."

    Це звісно не ММГ, тим паче не охолощона зброя, так, як до зброї не відноситься і ніколи не відносився. Це репліка. А спроба впарити необізнаним покупцям під виглядом ММГ, ітд це м"яко кажучи шахрайство.
    Можливо поважний Alex Richter мене виправить, як що я не правий
     
    treal, kripers338, кучукаю та 3 іншим подобається це.
  11. Панцер V

    Панцер V Obergefreiter

    Повідомлення:
    78
    Адреса:
    Україна
    Почитаймо що відноситься до зброї:)
    Та освіжимо у пам'яті шо таке ММГ.
     
  12. qwerty3

    qwerty3 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    188
    Лоти
      на продажу:
    43
      продані:
    618
    Повідомлення:
    3.793
    Адреса:
    Полесье
    То розкази для бідних.
    Ви дійсно не розумієте відмінності між охолощенною оригінальною зброєю вироблену ERMA, Steyr, Haenel до 1945 року і наштамповану вже у Україні, чи тільки робити вигляд?
    Вибачаюсь у модераторів за можливий флуд, але не зміг не відповісти.
    Відповіді не потрібно. Питання риторичне
     
    treal, kripers338, кучукаю та 3 іншим подобається це.
  13. Панцер V

    Панцер V Obergefreiter

    Повідомлення:
    78
    Адреса:
    Україна
    Ще раз уточнюю - той зразок виставлений як вироблений після 1991 року.
    Не як оригінал до 1945, ви розумієте?
    Стосовно зброї - зайдіть у відповідні розділи на аукціоні та у розділі продаж та почитайте назви - пневматична зброя...цивільна зброя.
    Чого тоді ви не вважаете зброєю чи масо-габаритним макетом копію обговорюваного МП, який стріляє холостими патронами?
    Річ не йде про оригінальність.
    Тут камрад продає силумінові поробки без рухомих частин як ММГ, розкажіть йому як він помиляється.
     
  14. ivanov1

    ivanov1 Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    263
    Лоти
      на продажу:
    40
      продані:
    436
    Повідомлення:
    4.897
    Адреса:
    Украина
    Вот так вот внезапно...
    Виолити в своем репертуаре:smile_8:
     
    qwerty3 подобається це.