Конуси від ракеты

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем SNH, 2 січ 2026.

  1. SNH

    SNH Obergefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    30
    Лоти
      на продажу:
    4
      продані:
    173
    Повідомлення:
    58
    Адреса:
    Ukr
    Вітаю! Підскажить будь ласка по конусам від невідомих мені ракет, до яких ракет мають відношення?
     

    Images:

    IMG_1719.jpeg
    IMG_1716.jpeg
    IMG_1718.jpeg
    IMG_1710.jpeg
    IMG_1717.jpeg
    IMG_1708.jpeg
    IMG_1714.jpeg
    IMG_1713.jpeg
    Bangalor подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Обсуждение https://reibert.info/threads/dve-modeli-karbolitovyx-samoljotov-rkka.1525424/
      1000 грн.
    2. Коп на боевых позициях . Размер 125 x 120 и 120 x 115 мм. Почищены . Вес лота = 700 грамм . Лично с...
      100 грн.
    3. Распродажа коллекции . Всего 31 гильза и 5 пуль . По годам выпусков - с 1933 по 1977 . Послевоенных...
      300 грн.
    4. Коп . Все почищено . На кусках черепицы и на гвоздях есть надписи : ЕТЕРНИТ . Новоросцемент . 9 г...
      210 грн.
    5. Шкіряна сумка для медикаментів санітара Вермахту. Сумка в дуже гарному стані. Єдина реставрація нови...
      2250 грн.
  3. Drewo

    Drewo Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    141
    Адреса:
    Черкаська обл.
    Доброго дня. Той що справа то від керованої ракети 9д197.
     
    Bangalor та SNH подобається це.
  4. SNH

    SNH Obergefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    30
    Лоти
      на продажу:
    4
      продані:
    173
    Повідомлення:
    58
    Адреса:
    Ukr
    дякую! а по білому є якісь думки?
     
  5. duke6kirill

    duke6kirill Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    24
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    48
    Повідомлення:
    2.550
    Белый похож на носовой обтекатель AIM-7M, но у американский ракеты диаметр 200 мм.
     
    TarASha, Bangalor та SNH подобається це.
  6. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    58
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    104
    Повідомлення:
    5.435
    Адреса:
    Україна
    9Д197 то не ракета, то маршевий двигун ЗКР 9М339 до підарського ЗРК Тор:).
    images - 2026-01-02T191140.071.jpeg
    Те, що так хтось назвав лот на Райберті, то не показник:D.https://reibert.info/lots/golova-kerovanoji-raketi-9d197.1418783/
    Але обтікач, що в ТС, припущу, що теж від неї (фото ракети, нажаль, не маю, є фото виставкового макету РЗВ-МД).
    IMG_2034.jpg images - 2026-01-02T190045.556.jpeg
    По білому, я би припустив, що теж підарська, 9М100(?), але тут не впевнений.
    images - 2026-01-02T190425.163.jpeg images - 2026-01-02T190433.850.jpeg images - 2026-01-02T190450.693.jpeg
    З повагою,
     
    Останнє редагування: 2 січ 2026
    TarASha, Drewo, duke6kirill та 2 іншим подобається це.
  7. SNH

    SNH Obergefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    30
    Лоти
      на продажу:
    4
      продані:
    173
    Повідомлення:
    58
    Адреса:
    Ukr
    Дякую Вам!!!
     
    Bangalor подобається це.