Що за боєприпас?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Vova0088, 29 гру 2025.

?

Що це?

  1. ..

    0 голосів
    0,0%
  2. .

    0 голосів
    0,0%
  1. Vova0088

    Vova0088 Oberschütze

    Повідомлення:
    31
    Адреса:
    K
    IMG_20251115_110518_554.jpg IMG_20251115_110514_787.jpg IMG_20251115_110509_704.jpg Підказали що це граната від німецької мортири,але не можу знайти ніякої інформації
     
  2. Цікаві лоти

    1. Трубка люлька для паління виробництва Франціі
      550 грн.
    2. У продажу тара часів ДСВ - американці та британці. Стан по фото. Такі ж предмети на Західних аукціон...
      1360 грн.
    3. Трубка люлька для паління виробництва Франціі
      380 грн.
    4. До Вашої уваги, старовинна настільна лампа НКВС виробництва 30- тих років, виготовлена на заводі &qu...
      2190 грн.
    5. Католицький медальйон, іконка.
      70 грн.
  3. Basmach

    Basmach Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    103
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    187
    Повідомлення:
    3.788
    Адреса:
    Украина
    Прям так нет ни какой информации в нете? Ищите тут свою!
     

    Images:

    IMG_2890.jpeg
    IMG_2891.jpeg
    IMG_2892.jpeg
    AK-725, Roma_1985, Криос та 13 іншим подобається це.