magtech 1600 extrim 4.5мм

Тема у розділі 'Пневматична зброя', створена користувачем neo160889, 24 гру 2025.

  1. neo160889

    neo160889 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    2.288
    Адреса:
    Винница Украина
    Чи ставив хто глушник на цю рушницю, бо бахає як мала гармата))) чи знімав хто дтк?
     

    Images:

    IMG_20251224_175002.jpg
    IMG_20251224_175019.jpg
    1. Выпуск 2005 год В отличном рабочем состоянии. Неприхотлива к пулькам ( точно стреляет бюджетными шер...
      9500 грн.
    2. Стволик с удлинителем мр 654 сер 20-28 самодельный удлинитель нарезной
      750 грн.
    3. Новий Клапан в зборі, до пневматичної лінійки , пістолетів АНіКС. Без встановлення та експлуатацій
      950 грн.
    4. (в наявності 3 шт.)
      Свинцеві кульки до пневматичної гвинтівки періоду ссср. Ціна за упаковку.
      180 грн.
    5. Продам Козак в новом состоянии настрел до 500 пулек,лежит без дела.Новые чехлы,новый прицел Дискавер...
      42000 грн.
  2. fibrilator

    fibrilator Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    358
    Адреса:
    Харків
    Зніми – бахатиме так само, як і без надульника. Аби трохи менше бахала то можна з цього "дтк" зробити однокамерний глушник, тоді бахатиме трохи тихіше.
     
    neo160889 подобається це.
  3. neo160889

    neo160889 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    2.288
    Адреса:
    Винница Украина
    Так він не знімається, таке враження, що він наплавлений
     
  4. fibrilator

    fibrilator Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    358
    Адреса:
    Харків
    Там накатка на стволі, і надульник посаджений на неї на гарячу на клей. Не в тому справа. Його можна розсвердлити свердлом на 20мм, чи щось таке, він буде полий всередині, а потім передній торець закрити пробкою з отвором. Буде однокамерний глушник, бахатиме тихіше і зовнішній вигляд майже не зміниться.
     
    neo160889 подобається це.
  5. sohey

    sohey Feldwebel

    Повідомлення:
    881
    Адреса:
    Миколаїв
    написав в лічку
     
  6. neo160889

    neo160889 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    2.288
    Адреса:
    Винница Украина
    Щоб не плодити тем запитаю в цій, гвинтівка відноситься до класу "магнум", порадьте важку кулю. Дякую.