Акумуляторна лампа нового типу.

Тема у розділі 'Різне військово-тематичне', створена користувачем gvv2309, 15 гру 2025.

  1. gvv2309

    gvv2309 Oberst

    Повідомлення:
    3.514
    Адреса:
    Київ
    Купив ось таку акумуляторну лампу.
    зображення_viber_2025-12-15_20-36-18-838.jpg
    там 2 акуми 18650 навіть написано що 3000 мWh
    Вимкача на ній нема.
    зображення_viber_2025-12-15_20-53-12-278.jpg
    Вмикається вона гачком який накручується на цоколь,вішаеться за гачок куди забажаєте.
    Якщо треба вімкнути то трохи відкрутіть цоколь.
    Лампа гріється дуже мало тому її спокійно брати в руки і крутити гачок-вимкач.
    зображення_viber_2025-12-15_20-53-12-098.jpg
    можна чіпляти в палатці ,землянці в любому приміщенні або на вулиці.
    Можна просто покласти на любу поверхню.


    Але все це фігня!
    В цій лампі є одна дуже корисна фішка!
    Якщо закрутити лампу замість класичної лампи в 220 вольт
    Вона світить і заряджається одночасно.
    А коли пропадає напруга, вона переходить на свій акумулятор і включається вимкачем яким
    ми вмикаємо класичну лампу.
    ось щоб вкрутити в люстру я взяв такий перехідник Е14-Е27
    зображення_viber_2025-12-15_20-55-06-150.jpg
    закрутив в люстру
    зображення_viber_2025-12-15_20-57-05-493.jpg
    НА Вигляд як одоробло,але в умовах блекауту піде.
    Тепер коли є напруга лампа заряджається і світить.
    І працює від вимкача.
    Коли напруга відключаеться,лампа світить і так само працює від вимкача.
    Єдине що зробив -викрутив всі лампи з люстри.
    Якщо це не зробити,лампа не вимкеається и світить постійно.
    Дуже зручна штука.
     
    Ohotnik47, Blitzwinkel, valerka та 3 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Штик зразка 1909 року до гвинтівки Маузер.Після купівлі лота прошу уточнити реквізити карти.З поваго...
      8000 грн.
    2. остатки сабли
      500 грн.
    3. Все, як на фото. Гарні старі ножі. На двох є клейма. На великому рицар. На самому маленькому вирізьб...
      1650 грн.
    4. Оригинальное название: Luftwaffendolch Производитель/Клеймо: Schüttelhöfer Artur & Co. (ASSO) Ст...
      66200 грн.
    5. Штык М35 Китай. 1930-40 г.г. ----------- Штык использовался с винтовкой «8 mm Mauser Standard-Modell...
      8000 грн.
  3. gvv2309

    gvv2309 Oberst

    Повідомлення:
    3.514
    Адреса:
    Київ
     
    Blitzwinkel та Otryta подобається це.
  4. Otryta

    Otryta Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    29
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    48
    Повідомлення:
    4.103
    Доброго дня,таку саму лампу купував років 2,а може і більше тут на аукціоні,так,що вона зовсім не нова.Річ гарна згоден.Ціна тоді була в районі 150 грн.З повагою
     
    Blitzwinkel, valerka, kripers338 та 4 іншим подобається це.
  5. Otryta

    Otryta Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    29
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    48
    Повідомлення:
    4.103
    Ось зробив скрін,щоб не бути голословним....

    Screenshot_20251216_052403_Samsung Internet.jpg
     
    valerka, kripers338, кучукаю та 4 іншим подобається це.
  6. kripers338

    kripers338 General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    51
    Повідомлення:
    5.917
    Адреса:
    Північ
    Вітаю, підкажіть будь ласка, скільки по часу на вищеописаних акб лампа світить?
    Дякую
     
    TarASha, кучукаю, valerka та 2 іншим подобається це.
  7. gvv2309

    gvv2309 Oberst

    Повідомлення:
    3.514
    Адреса:
    Київ
    лампа світить 3-4 години
     
  8. Панцер V

    Панцер V Obergefreiter

    Повідомлення:
    78
    Адреса:
    Україна
    Акуми шо йдуть у комплекті фуфлові, бажано докупляти реальної ємності щоб більш-менш довго світила.
    Дуже гріється коли світить і заряджається одночасно.
    Коли графік вимкнень 6 є 2 немає, не вистачає часу щоб зарядити, тре мати додаткове зарядне з підвищеним амперажем.
    Саме як аварійна а не кемпінгова підійле не усім, бо вона має постійно горіти щоб заряджати акуми, а вбудоване зарядне там чисто сімволічний струм заряду.
    Це з того шо помітив за час користування.
     
    valerka подобається це.
  9. gvv2309

    gvv2309 Oberst

    Повідомлення:
    3.514
    Адреса:
    Київ
    Зламалась одна лампа с чотирьох.
    Вирішив якось її відремонтувати.
    Зіткнувся з декількама проблемами.
    1 дуже погано випаювати SMD світлодіоди з алюмінієвої плати.
    2 мікросхеми на яких спаяна лампа зняті з виробництва.
    тоді я знайшов нову схему тілько на одному польовому транзисторі і повторив її.
    Все працює,правда один раз підірвав всю схему,вигоріло все.
    Але якщо акуратно робити і не забувати про фазу на схемі то все ОК.
    ось схема
    1000002176.jpg

    1000002175.jpg
     
    valerka подобається це.