Пластмасові контейнери. З чого?

Тема у розділі 'Військово-технічна інформація', створена користувачем Лера ОУН-УПА, 7 лис 2025.

  1. Лера ОУН-УПА

    Лера ОУН-УПА Stabsfeldwebel отпуск

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    78
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    225
    Повідомлення:
    680
    Адреса:
    Озирнись навкруги, ми - скрізь!
    Вітаю шановних джентльменів, прошу Вашої допомоги у визначенні цих пластикових контейнерів. Де і для чого примінялись?
    Історія знахідки: в одній з посадок між полями стояли наші ППО (муляж). Москалі купились і накрили обманку 5-ма чи 6-ма геранями і одна вроді як протирадіолокаційна х-58 (знайдена була бакелітова деталь з таким маркуванням). Фермер поприбирав з поля різне розірване москаляче шмаття і викинув в посадку. В купі цього лайна були штук 15-20 ось таких розірваних контейнерів, всі однакові.
    Що воно таке?
    Дякую всім прийнявшим участь у обговоренні і визначенні. :beer:
     

    Images:

    ап1.jpg
    ап2.jpg
    ап3.jpg
    ап4.jpg
    ап5.jpg
    ап6.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 4 шт.)
      Оригінальний магазин на 6 набоїв.Є певна кількість.
      2250 грн.
    2. Ммг пистолета Таурус пт-809,деактив согласно закону ,есть документи,все попилено
      65000 грн.
    3. Больше ничего нет, прошу “бездельников” не задавать глупые и провокационные вопросы
      30000 грн.
    4. (в наявності 2 шт.)
      Шток выполнен из титана (или алюминия по желанию) в место заводского из пластмассы, не подвержен кис...
      1000 грн.
    5. Частина ствола в кал.4.5 з гвинтівки “ВАМ”, довжиною: 93 мм, та діаметром по наружі: 8.50 мм в серед...
      400 грн.
  3. инженер_капитан

    инженер_капитан Oberschütze

    Повідомлення:
    15
    Адреса:
    Украина
    Это от кассетного Искандера-М колпаки боевых элементов
     
    Bangalor, Лера ОУН-УПА та GINDENBURG подобається це.