Печатка

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Opri_ori, 3 гру 2025.

  1. Opri_ori

    Opri_ori Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    309
    Повідомлення:
    677
    Адреса:
    РЕЙХ
    Вітаю. Підкажіть по знакам і кому могла належати. Була знайдена дуже давно під час розборки старого будинку. Пролежала в мене вже років 7. Дякую за відповіді. З повагою
     

    Images:

    C7843BF9-826B-4937-B81F-C19B0B03123F.jpeg
    094402C9-BF72-4598-8C30-9B754185D6A2.jpeg
    Tartar та Featron подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Предложу полезную деталь к ZB-30. Резиновый демпфер - служит защитой от подклинивания затвора гильза...
      150 грн.
    2. Стан складського зберігання.
      1000 грн.
    3. Отправлю любой службой. Упаковка бесплатно.
      150 грн.
    4. (в наявності 3 шт.)
      Пружина новоробна,якісна.В лоті 1шт.
      280 грн.
    5. До вашої уваги лот із частин зіпу для німецького кулемета MG34 копаний, підійде на полку для антураж...
      750 грн.
  3. zubrik

    zubrik Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    190
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    397
    Повідомлення:
    3.609
    Адреса:
    Ukraina
    . Screenshot_2025-12-03-13-33-37-085_com.android.chrome.jpg
     
    TarASha та 240оsb подобається це.
  4. Opri_ori

    Opri_ori Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    309
    Повідомлення:
    677
    Адреса:
    РЕЙХ
    Круто, що ви вмієте користуватися пошуком. Так, її був продавав мій товариш, але річ моя і мені цікаво що воно могло б значити. Чи зробити фото на листочку з датою? По печатці є що сказати?
     
    Tartar, zubrik та Featron подобається це.
  5. Featron

    Featron Leutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    844
    Лоти
      на продажу:
    597
      продані:
    1.709
    Повідомлення:
    1.253
    Адреса:
    Солнечный Город у моря
    Доброго!
    Не претендую на истину в последней инстанции.
    Очень хотелось бы увидеть печать масона 7 степени.
    Но здесь имеются две разные по размеру звезды Давида. Угольник без должного присутствия циркуля. И разнокалиберные отверстия по периметру.
    Слабоватенько для мирового тайного общества.
    На мой взгляд, кустарное изготовление для мистерий.
    Конец XIX - начало XX века, повальное увлечение спиритизмом и магией. Почему бы и не заработать на лохах?

    Сейчас подобное тоже в спросе, в прочем как и шевроны различных видов.

    Спрос рождает предложение.
     
    Fentos, Befehl, Blitzwinkel та 4 іншим подобається це.
  6. Opri_ori

    Opri_ori Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    309
    Повідомлення:
    677
    Адреса:
    РЕЙХ
    Дякую за відповідь. З приводу того, що вона не сучасна даю пожиттєву гарантію.
     
    ТарасМ та Featron подобається це.
  7. _Igor_

    _Igor_ Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    986
    Адреса:
    Kyiv
    Сучасна предмет.
    Зробіть аналіз на склад металу і апарат вам покаже сучасну марку сплаву металу.

    P.S. до військового антикваріату відношення не має.
     
    zubrik та Blitzwinkel подобається це.
  8. Fentos

    Fentos Oberst

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    3.508
    Адреса:
    Україна
    Десь так...мабуть;)

    Безымянный2.jpg Безымянный.jpg Безымянный2.jpg
     
    Featron, TarASha та zubrik подобається це.