Переходник с пл.вивер на Blaser

Тема у розділі 'Аксесуари для зброї', створена користувачем АМАРОК, 21 жов 2025.

  1. Продавец АМАРОК

    АМАРОК Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    40
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    82
    Повідомлення:
    2.378
    Адреса:
    Украина
    продам переходник с планки вивер на крепление оптики Blaser.
    Цена: 8000гр
    Резервы и комментарии пожалуйста в личьку.

    photo_2025-10-21_13-12-21.jpg photo_2025-10-21_13-07-03.jpg photo_2025-10-21_13-08-48.jpg photo_2025-10-21_13-08-57.jpg photo_2025-10-21_13-09-05.jpg photo_2025-10-21_13-09-10.jpg
     
    gheka подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 1 шт.)
      Дерев'яний ящик з пластиковими кришками, для транспортування снаряду та гільзи для Гаубиці Д-30...
      400 грн.
    2. (в наявності 10 шт.)
      Довжина - 28см Ширина - 15см Висота - 18см.​
      200 грн.
    3. Ящик з-під 5,56 мм (цинк, порожній). Розміри та стан дивитись на фото.
      380 грн.
    4. Цілий не ушкоджений, герметично закривається. В лоті 1 одиниця Всі кошти від продажу підуть хлопцям...
      500 грн.
    5. (в наявності 10 шт.)
      Довжина - 28см Ширина - 15см Висота - 18см
      250 грн.
  3. Продавец АМАРОК

    АМАРОК Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    40
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    82
    Повідомлення:
    2.378
    Адреса:
    Украина
    photo_2024-02-06_23-25-22.jpg photo_2024-02-06_23-25-29.jpg
    Стоял на Хеклере , очень удобно имея Блазер переставлять ,например ночник или теплик.
    торг уместен.
     
    gheka подобається це.
  4. Продавец АМАРОК

    АМАРОК Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    40
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    82
    Повідомлення:
    2.378
    Адреса:
    Украина
    7000
     
    gheka подобається це.
  5. Haidachi

    Haidachi Gefreiter

    Повідомлення:
    284
    Адреса:
    Украина
    На жаль навіть у Blaser «зняв - поставив» працює лише на одному стволі.
    У мене три стволи blaser і на всіх трьох посадочні місця оптики різні. Так що ніяк не вийде просто переставляти приціли.
     
  6. Продавец АМАРОК

    АМАРОК Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    40
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    82
    Повідомлення:
    2.378
    Адреса:
    Украина
    Довольно странно, у меня один прибор отлично становился на три ствола. Этот переходник позволяет использовать ,например прицел ночного видения или тепловизор на Блазере и как например у меня на CZ453 22LR и еще на H&K SL8 и все отлично подходит . Этот переходник лишний и я выставил его на продажу.
     
    gheka подобається це.
  7. Haidachi

    Haidachi Gefreiter

    Повідомлення:
    284
    Адреса:
    Украина
    Може і підійти, але треба міряти. У мене на жаль кронштейн при знятті з ствола на другому не зажимається, а на третьому навпаки при зажимі хитається. Ну і звісно регулювати кожен раз гвинти незручно та і стп кожен раз буде зміщатися
     
    LAB подобається це.
  8. veper

    veper Oberschütze

    Повідомлення:
    118
    Адреса:
    Александрия Украина
    Маю такий перехідник з ласти на блайзер (стоїть на Sako Qwad). Теж маю 3-и стволи Blaser (посадкові міста різні). Використовую кронштейни Innomaunt і все працює. Рідний крон для використання на різних стволах не підійде.
    Гарне рішення мати один Теплик.