Футляр?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем IgromaNew, 23 лис 2025.

  1. IgromaNew

    IgromaNew Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    20
    Повідомлення:
    274
    Адреса:
    Ukraine
    Доброго усім вечора! Був на ринку, побачив такий футляр, але що воно, і з чого я не знаю. Може з під якогось приладу? Я з під буссоля якогось,але мабуть малий він для нього. Можливо не та тема для обговорення, за що попередньо вибачаюся. Прошу допомогти у визначенні!

    Попередньо дякую!
     

    Images:

    IMG20251123091536.jpg
    IMG20251123091539.jpg
    IMG20251123091541.jpg
    IMG20251123084842.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. На фото. С болота, будет хорош! Просто помыт. https://reibert.info/lots/zazhim-dlja-natjaguvannja-dr...
      445 грн.
    2. Все на фото,работоспособность не проверялась
      600 грн.
    3. 500 грн.
    4. С болота. https://reibert.info/threads/lampa-s-apparatury-rejx.1511297/#post-16385558 https://reiber...
      250 грн.
    5. Карболит + бронза. Не магнитное. Копанина не чищена.
      35 грн.
  3. TarASha

    TarASha General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    343
    Лоти
      на продажу:
    178
      продані:
    809
    Повідомлення:
    5.295
    Адреса:
    Любая 8

    Images:

    IMG_20251123_230126.jpg
    Bangalor, Криос, Bakay та 7 іншим подобається це.
  4. IgromaNew

    IgromaNew Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    20
    Повідомлення:
    274
    Адреса:
    Ukraine
    Дякую за допомогу! Навіть подумати не міг що це з чогось такого
     
    TarASha подобається це.