Копанина

Тема в разделе "Техніка та важке озброєння", создана пользователем Adler3gd 1938, 20 ноя 2025.

  1. Adler3gd 1938

    Adler3gd 1938 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    11
    Сообщения:
    109
    Адрес:
    Одеська область
    Доброго дня!
     

    Изображения:

    IMG-20251119-WA0007.jpg
    IMG-20251119-WA0006.jpg
    IMG-20251119-WA0005.jpg
    IMG-20251119-WA0008.jpg
    IMG-20251119-WA0004.jpg
    IMG-20251119-WA0003.jpg
    IMG-20251119-WA0002.jpg
    IMG-20251119-WA0001.jpg
    Necromant, ded72 и gall 83 нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Коп.Думаю що це саме цей люк. Товщина приблизно 27-30мм.На фото його видно, на нижній броні, ззаду в...
      5000 грн.
    2. (Краска местами не стабильная. Что то осыплется) На фото деталь самолёта, разобрана на две части)...
      6899 грн.
    3. Корс котел.Метал крепкий,багато рідної фарби
      1500 грн.
    4. Копана.ціла. Ось визначення - https://reibert.info/threads/chastina-broni.1571333/
      5000 грн.
    5. Німецький домкрат, під реставрацію або на запчастини.
      200 грн.
  3. ded72

    ded72 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    43
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    85
    Сообщения:
    2.135
    Адрес:
    Киев
    Вітаю!
    Скажіть, всі ці деталі з однієї локації...місця...ямки???.... можливо були фрагменти броні ???
    Особисто маю деталь таку як у Вас на фото !
    ... нажаль точно ідентифікувати не вийшло, є лише здогадки.
    Завтра якщо вистачить часу , то зроблю фото !
    Я маю на увазі ось цей вал ;
     

    Изображения:

    IMG_20251120_213950.jpg
    Necromant, gall 83 и Adler3gd 1938 нравится это.
  4. Adler3gd 1938

    Adler3gd 1938 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    11
    Сообщения:
    109
    Адрес:
    Одеська область
    Всі деталі з одного місця ,частини від майбах і ще якісь на опреділення , Дякую за допомогу
     
    Necromant, gall 83 и ded72 нравится это.
  5. ded72

    ded72 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    43
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    85
    Сообщения:
    2.135
    Адрес:
    Киев
    Передня опора двигуна.....HL 42.
    ... думаю що вже ідентифіковано.
     

    Изображения:

    IMG_20251120_221926.jpg
    Necromant, gall 83, Adler3gd 1938 и 2 другим нравится это.
  6. Adler3gd 1938

    Adler3gd 1938 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    11
    Сообщения:
    109
    Адрес:
    Одеська область
    Так! Решта мабуть також від майбах
     
    Necromant, gall 83, ded72 и ещё 1-му нравится это.
  7. вездеход

    вездеход Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    12
    Лоты
      на продаже:
    6
      проданные:
    17
    Сообщения:
    842
    Адрес:
    Киев
    Частини улітки сігнала газ м1 та передня опора двигуна газ м1 не правільний типу овал(штамповка).
    Але добре коли на фото стоять номера на деталях.
     
    ALexey86, ded72, Necromant и 2 другим нравится это.
  8. вездеход

    вездеход Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    12
    Лоты
      на продаже:
    6
      проданные:
    17
    Сообщения:
    842
    Адрес:
    Киев
    Шатун теж з двигуна газ м1
     
    ALexey86, ded72, Necromant и 2 другим нравится это.
  9. вездеход

    вездеход Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    12
    Лоты
      на продаже:
    6
      проданные:
    17
    Сообщения:
    842
    Адрес:
    Киев
    Стартер теж звідти.
    Опору не проти купити.
     
    ALexey86, ded72, Necromant и 2 другим нравится это.
  10. Толян81

    Толян81 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    61
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    175
    Сообщения:
    1.255
    Адрес:
    Північна обл. Україна
    gall 83, ALexey86, Adler3gd 1938 и ещё 1-му нравится это.
  11. Adler3gd 1938

    Adler3gd 1938 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    11
    Сообщения:
    109
    Адрес:
    Одеська область
    Доброго дня! Добавлю ще фото нових знахідок з того самого місця,на поршні в середині я напис Taganoo , може хто впізнає від якої техніки може від майбах HL 42? Дякую!
     

    Изображения:

    IMG-20251125-WA0027.jpg
    IMG-20251125-WA0023.jpg
    IMG-20251125-WA0026.jpg
    IMG-20251125-WA0025.jpg
    IMG-20251125-WA0024.jpg
    IMG-20251125-WA0021.jpg
    IMG-20251125-WA0020.jpg
    IMG-20251125-WA0019.jpg
    IMG-20251125-WA0018.jpg
    IMG-20251125-WA0017.jpg
    IMG-20251125-WA0016.jpg
    IMG-20251125-WA0015.jpg
    IMG-20251125-WA0014.jpg
    IMG-20251125-WA0013.jpg
    IMG-20251125-WA0012.jpg
    IMG-20251125-WA0011.jpg
    IMG-20251125-WA0010.jpg
    IMG-20251125-WA0009.jpg
    IMG-20251125-WA0008.jpg
    IMG-20251125-WA0007.jpg
    IMG-20251125-WA0006.jpg
    IMG-20251125-WA0005.jpg
    IMG-20251125-WA0004.jpg
    IMG-20251125-WA0003.jpg
    IMG-20251125-WA0002.jpg
    IMG-20251125-WA0001.jpg
    IMG-20251125-WA0000.jpg
    ded72 и gall 83 нравится это.
  12. Barankin

    Barankin Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    8
    Сообщения:
    2.626
    Адрес:
    Україна, Київ
    Блок на останніх фото покажіть збоку, будь ласка. Там де стирчать клапана з емблемою zundapp
     
    Adler3gd 1938 и gall 83 нравится это.
  13. вездеход

    вездеход Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    12
    Лоты
      на продаже:
    6
      проданные:
    17
    Сообщения:
    842
    Адрес:
    Киев
    Статор генератора, шатун газ аа,тяги також полуторки,защібка борта також полуторка, я вже писав раніше, бажано прописувати номера під кожну деталь.
    Тоді буде простіше з визначенням.
     
    ded72, Adler3gd 1938 и gall 83 нравится это.
  14. ALexey86

    ALexey86 Oberfeldwebel

    Сообщения:
    905
    Адрес:
    ВКЛ.
    Фото 12, очень погоде на остатки сигнала ГаЗ-М1. Корзина сцепления вроде как от Опеля.
     
    Последнее редактирование: 25 ноя 2025
    ded72, Adler3gd 1938 и gall 83 нравится это.
  15. ALexey86

    ALexey86 Oberfeldwebel

    Сообщения:
    905
    Адрес:
    ВКЛ.
    Последнее два фото, разбитые кусачки для колючей проволоки.
     
    ded72, gall 83 и Adler3gd 1938 нравится это.
  16. Adler3gd 1938

    Adler3gd 1938 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    11
    Сообщения:
    109
    Адрес:
    Одеська область
    Вечір добрий! Закинув трохи запчастин на аукціон можливо комусь щось пригодиться Дякую
     
    gall 83 нравится это.
  17. вездеход

    вездеход Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    12
    Лоты
      на продаже:
    6
      проданные:
    17
    Сообщения:
    842
    Адрес:
    Киев
    Гарні ціни.
    Десь так на період початок 22 року.
    На зараз це нікому не потрібно.
     
    Instructor - Sun, gall 83 и Adler3gd 1938 нравится это.