Газбак ?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем capNemo, 19 лис 2025.

  1. capNemo

    capNemo Feldwebel

    Повідомлення:
    2.665
    Адреса:
    Украина
    Добрый день. Уважаемые форумчане , подскажите , пожалуйста, что это за предмет. Высота 19см, диаметр 9 см. Первой мировой газбак или другое назначение? Спасибо. С ув.
     

    Images:

    IMG_20251119_101702.jpg
    IMG_20251119_101714.jpg
    IMG_20251119_101724.jpg
    IMG_20251119_101733.jpg
    IMG_20251119_101742.jpg
    IMG_20251119_101754.jpg
    IMG_20251119_101807.jpg
    IMG_20251119_101819.jpg
    SанЬіч 74 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Нова Гола Незаймана, патронів не бачила
      750 грн.
    2. (в наявності 7 шт.)
      Нові, безномерні Є номерні
      1200 грн.
    3. Кустарно перероблений затвор ГМ під снайпера.
      2500 грн.
    4. Б/У, имеется небольшая трещина у переднего наконечника.
      200 грн.
    5. (в наявності 3 шт.)
      Ложе под снайперскую винтовку Мосина, образца 1931 года (не под граненку). Новые, без следов использ...
      3000 грн.
  3. Provada81

    Provada81 Oberst

    Повідомлення:
    4.273
    Тубус для муфты соединительной магистрального кабеля связи...
     

    Images:

    post-3081-0-39550100-1523294412.jpg
    SанЬіч 74, Instructor - Sun, SergZSK та 7 іншим подобається це.
  4. capNemo

    capNemo Feldwebel

    Повідомлення:
    2.665
    Адреса:
    Украина
    Спасибо за помощь!
     
    SанЬіч 74 подобається це.