З якого мото траверса?

Тема у розділі 'Техніка та важке озброєння', створена користувачем ded72, 11 лис 2025.

  1. ded72

    ded72 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    43
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    85
    Повідомлення:
    2.135
    Адреса:
    Киев
    Бажаю міцного!
    Прошу допомоги в ідентифікації траверси?...з якого мото?...яких часів??
    Присутні залишки чорної фарби.
    Заздалегідь дякую!
     

    Images:

    IMG_20251111_113209.jpg
    IMG_20251111_113155.jpg
    IMG_20251111_113220.jpg
    IMG_20251111_113217.jpg
    IMG_20251111_150909.jpg
    nikolau7, саша ф та gall 83 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Каток Sd.kfz 7 Состояние по фото, отсутствует резина.
      1000 грн.
    2. Працює. Весь комплект на продаж. Нічого не розбиваю окремо! Прокладка є. Все ок,на фото..
      52000 грн.
    3. Часы танковые до 1945г В часовой мастерской т.о. промывка обслуживались в июне 2024г.
      860 грн.
    4. передок от пушки
      250000 грн.
    5. Корс котел.Метал крепкий,багато рідної фарби
      1500 грн.
  3. саша ф

    саша ф Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    33
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    68
    Повідомлення:
    1.259
    Добрый день. В роде бмв
     
    ALexey86, brazini, ded72 та ще 1-му подобається це.
  4. brazini

    brazini Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    134
    Адреса:
    Lithuania, Vilnius
    upload_2025-11-12_21-39-45.png
     
    ALexey86, nikolau7, gall 83 та ще 1-му подобається це.
  5. brazini

    brazini Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    134
    Адреса:
    Lithuania, Vilnius
    upload_2025-11-12_21-40-52.png
     
    nikolau7, gall 83, ded72 та ще 1-му подобається це.
  6. brazini

    brazini Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    134
    Адреса:
    Lithuania, Vilnius
    schozyi na bmw r35
     
    nikolau7, Roma_1985, gall 83 та 2 іншим подобається це.
  7. ded72

    ded72 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    43
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    85
    Повідомлення:
    2.135
    Адреса:
    Киев
    Доброго!
    Дякую всім за допомогу!!
    Дякую за увагу до теми!
    З повагою!
     
    gall 83 та Adler3gd 1938 подобається це.