З якого мото траверса?

Тема у розділі 'Техніка та важке озброєння', створена користувачем ded72, 11 лис 2025.

  1. ded72

    ded72 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    43
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    85
    Повідомлення:
    2.135
    Адреса:
    Киев
    Бажаю міцного!
    Прошу допомоги в ідентифікації траверси?...з якого мото?...яких часів??
    Присутні залишки чорної фарби.
    Заздалегідь дякую!
     

    Images:

    IMG_20251111_113209.jpg
    IMG_20251111_113155.jpg
    IMG_20251111_113220.jpg
    IMG_20251111_113217.jpg
    IMG_20251111_150909.jpg
    nikolau7, саша ф та gall 83 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. З болота.Розбирали там Хорьх 901(Kfz17), то думаю що його.
      500 грн.
    2. Каток Sd.kfz 7 Состояние по фото, отсутствует резина.
      1000 грн.
    3. 750 грн.
    4. Штангенциркуль RAXA непоганий стан, все на фото.
      1249 грн.
    5. Працює. Весь комплект на продаж. Нічого не розбиваю окремо! Прокладка є. Все ок,на фото..
      52000 грн.
  3. саша ф

    саша ф Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    33
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    68
    Повідомлення:
    1.259
    Добрый день. В роде бмв
     
    ALexey86, brazini, ded72 та ще 1-му подобається це.
  4. brazini

    brazini Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    134
    Адреса:
    Lithuania, Vilnius
    upload_2025-11-12_21-39-45.png
     
    ALexey86, nikolau7, gall 83 та ще 1-му подобається це.
  5. brazini

    brazini Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    134
    Адреса:
    Lithuania, Vilnius
    upload_2025-11-12_21-40-52.png
     
    nikolau7, gall 83, ded72 та ще 1-му подобається це.
  6. brazini

    brazini Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    134
    Адреса:
    Lithuania, Vilnius
    schozyi na bmw r35
     
    nikolau7, Roma_1985, gall 83 та 2 іншим подобається це.
  7. ded72

    ded72 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    43
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    85
    Повідомлення:
    2.135
    Адреса:
    Киев
    Доброго!
    Дякую всім за допомогу!!
    Дякую за увагу до теми!
    З повагою!
     
    gall 83 та Adler3gd 1938 подобається це.