Затвор

Тема у розділі 'Стрілецька зброя та її фрагменти', створена користувачем rembrant, 24 жов 2025.

  1. rembrant

    rembrant Schütze

    Повідомлення:
    7
    Адреса:
    Україна
    Вітаю! Підкажіть будь ласка до якої зброї цей затвор? Дякую. PXL_20251023_071320745.RAW-01.COVER.jpg PXL_20251023_071314458.RAW-01.COVER.jpg PXL_20251023_071326814.RAW-01.COVER.jpg
     

    Images:

    PXL_20251023_071314458.RAW-01.COVER.jpg
    PXL_20251023_071326814.RAW-01.COVER.jpg
    PXL_20251023_071326814.RAW-01.COVER.jpg
    Jawist та ТарасМ подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Оригінальна, стан нової.
      200 грн.
    2. Нова, оригінальна, не встановлювалась.
      350 грн.
    3. Ремінь на мосінку.Зберігання склад.1952 р.клеймо зірка,шкіряна прошивка.Все на фото.
      500 грн.
    4. Копія рами тоз 8. Воронена клєвером.
      3000 грн.
    5. (в наявності 2 шт.)
      Пружиниі якісні,нові.В лоті 2шт(комплект).
      550 грн.
  3. swat12

    swat12 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    1.255
    Адреса:
    Украина
    Я конечно могу ошибаться, но до неприличия на воздушку похоже.
     
    1985demon66, turist1967, odinn та 6 іншим подобається це.
  4. fideleos

    fideleos Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    65
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    113
    Повідомлення:
    2.006
    Адреса:
    Ukraine
    Приветствую.
    Компрессор пневматической винтовки ПСРМ.
     
    Topaz81, ТарасМ, \Lisovik/ та 4 іншим подобається це.
  5. Jawist

    Jawist General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    27
    Повідомлення:
    7.950
    Адреса:
    Слобода
    Воздушка була, тільки яка. Мені схожа на іж 22, але це не точно
     
    A10A подобається це.
  6. Воздушка і він вже не придатний по малюнку видно
     
  7. Jawist

    Jawist General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    27
    Повідомлення:
    7.950
    Адреса:
    Слобода
    Було б бажання, можно все відновити....
     
    Олександр Колочавин та \Lisovik/ подобається це.
  8. Можна відновити але не має доцільності бо воно нічого не коштує
     
    Hudojnik подобається це.