Релоадінг.308 під кулю 10,7г

Тема в разделе "Вогнепальна зброя та боєприпаси", создана пользователем Yulas4, 7 ноя 2025.

  1. Yulas4

    Yulas4 Stabsgefreiter

    Сообщения:
    956
    Бажаю здоров'я. Підкажіть рецепт набою під порох з набою НАТО .308(форма палочок) під кулю SP 165gr.
    В оригіналі було 2,7г з кклею 9,3г
     
  2. Интересные лоты

    1. Развертка казенника 7.62*54 Мося, сталь 9хс. форма бутылки
      2900 грн.
    2. (в наличии 43 шт.)
      Продам латунные принадлежности для чистки оружия, резьба М4: петля вишер протирка 7,62 ВНИМАНИЕ!...
      110 грн.
    3. (в наличии 100 шт.)
      Ерши 5,45 штатного пенала ак-74. Оригинальные, штатные, советского производства. Состояние новое. Ц...
      130 грн.
    4. Развертка казны 7,62*25 сталь инструментальная
      1800 грн.
    5. (в наличии 14 шт.)
      Новый, удобен для чистки в труднодоступных местах.
      150 грн.
  3. Yulas4

    Yulas4 Stabsgefreiter

    Сообщения:
    956
    Прошу адміна видалити тему, не актуально
     
  4. Nikas70

    Nikas70 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    192
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    413
    Сообщения:
    631
    Адрес:
    Украина
    А що самі не можите?
     
    gheka нравится это.
  5. Yulas4

    Yulas4 Stabsgefreiter

    Сообщения:
    956
    Не виходить чомусь ні видалити, ні редагувати.
    Може підкажете ,як це зробити ?
     
  6. Nikas70

    Nikas70 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    192
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    413
    Сообщения:
    631
    Адрес:
    Украина
    сторінка провілю -інформація-знайти всй теми які ви создали-опціі теми-видалити... у мене так працює
     
    gheka нравится это.
  7. Yulas4

    Yulas4 Stabsgefreiter

    Сообщения:
    956
    Дякую
     
  8. Yulas4

    Yulas4 Stabsgefreiter

    Сообщения:
    956
    Усе зробив, як сказали, але опції "видалити" немає
     
  9. Nikas70

    Nikas70 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    192
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    413
    Сообщения:
    631
    Адрес:
    Украина
    Блін ну тоді я не знаю що.Напевно це діє в темах продажі а в остальних ні, я так думаю.
     
    gheka нравится это.