Що це за рушниця?

Тема в разделе "Що це таке?", создана пользователем Romka#777, 4 ноя 2025.

  1. Romka#777

    Romka#777 Schütze

    Сообщения:
    4
    Адрес:
    Хмельницький
    Що за рушниця,є написи Nicht for kugel?
     

    Изображения:

    IMG_8649.jpeg
    IMG_8648.jpeg
    IMG_8647.jpeg
    IMG_8646.jpeg
    IMG_8645.jpeg
    IMG_8644.jpeg
    Tartar и Bangalor нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. 3,7 cm Pak 35/36 (нем. 3,7 cm Panzerabwehrkanone 35/36 — «3,7-см противотанковая пушка образца 1936...
      40000 грн.
    2. Транспортировочный колпак на миномёт БМ-41. Коп в очень бодром сохране.
      650 грн.
    3. Детали затвора.Копано давно. 20-мм FlaK-30 — базовая модель, буксируемая зенитная пушка на колёсном...
      850 грн.
    4. -10,5 см пушка или гаубица. Рейх, сост. супер. С болота. Необычный, нет места для бойка! На фото. Бо...
      500 грн.
    5. Згодиться як антураж,для створення експозиції.Все як на фото.
      200 грн.
  3. Дід Змій

    Дід Змій Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    1.278
    Адрес:
    Київ
    Одне зрозуміло - кулею стріляти неможна. Схоже стволи з чоком, принаймні той, на якому напис.
     
    SergZSK, Tartar, Bangalor и ещё 1-му нравится это.
  4. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Сообщения:
    5.339
    Адрес:
    Слобожанщина
    Nicht for kugel - неможливо використувавути кулю.
    А ще є якісь клеймування?
     
    SergZSK, Bangalor и Romka#777 нравится это.
  5. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    58
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    104
    Сообщения:
    5.435
    Адрес:
    Україна
    Доброго!
    Ось в Штатах цвіллінг був на визначення із схожими клеймами, визначили як австріяка, Ферлах. Не можна стріляти каліберною кулею:), через чок, як камрад вище написав. Таке маркування “NICHT FOR KUGEL” було обов'язковим у Австро-Угорщині відповідно до закону про клейміння 1891 року. Майстра на Вашому предметі навряд чи можна буде визначити.
    Screenshot_20251104-115904~2.jpeg
    Ще одне подібне клейміння з кацапського сайту.
    7cd6cf6s-1920.jpg
    З повагою,
     
    Последнее редактирование: 4 ноя 2025
    Gewinner, SergZSK, Romka#777 и ещё 1-му нравится это.
  6. turist1967

    turist1967 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    47
    Лоты
      на продаже:
    6
      проданные:
    86
    Сообщения:
    3.089
    Адрес:
    Дике поле, широкий гай.
    Франц Зодіа. Ферлах. Австрія. 1907 р.в.
     
    SergZSK, Montigomo, Romka#777 и 3 другим нравится это.
  7. turist1967

    turist1967 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    47
    Лоты
      на продаже:
    6
      проданные:
    86
    Сообщения:
    3.089
    Адрес:
    Дике поле, широкий гай.
    :). Ставте на аукціон з 500 грн
     
    Romka#777 нравится это.
  8. Romka#777

    Romka#777 Schütze

    Сообщения:
    4
    Адрес:
    Хмельницький
    Є але не видно