Гільза стріляна .308 під релоад

Тема у розділі 'Релоадінг', створена користувачем Maxwars, 17 жов 2025.

  1. Продавец Maxwars

    Maxwars Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    52
    Повідомлення:
    1.102
    Адреса:
    Україна, Київ
    Десь порядка 400+ штук

    по 10 грн. штучка, за все 4К грн.

    Все у Київі
     

    Images:

    20251017_113629.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Новій міні-кейс для патронів 22LR (55шт)
      190 грн.
    2. (в наявності 4 шт.)
      Чаша для пороха и дробу "Универсальная". Подойдет как для гладкого так и для нарезных РАЗН...
      115 грн.
    3. (в наявності 2 шт.)
      Стрелянные гильзы STS под капсюль боксера , калибр 9х21 , биметалл ( магнитятся) , помыты в ротацион...
      150 грн.
    4. До Вашої уваги Тонер Flak 37mm.Один з нечастих гостей. Вага 195г.
      1270 грн.
    5. Продам сайзер для калибровки мельхиоровых пуль ВМ под калибр 308 win.​
      900 грн.
  3. islam-aga

    islam-aga Gefreiter

    Повідомлення:
    102
    Адреса:
    Украина, г. Винница
    Це Лапуа?)
     
    rudyj4 та Сержито подобається це.
  4. Продавец Maxwars

    Maxwars Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    52
    Повідомлення:
    1.102
    Адреса:
    Україна, Київ
    Зустрічні приймаються, лому по вазі там на 1,5К латуні
     
  5. Murda_man

    Murda_man Oberschütze

    Повідомлення:
    42
    Адреса:
    Ірпінь
    Це не моя справа, але можна подивитись ціни на схожі лоти. Гільзи-одностріли продають по 4-5 грн., буває таке, що вже миті.
    Тому у вас і питають, якщо така ціна, то вони повинні відрізнятись від схожих оголошень.
    Ще раз вибачаюсь
     
    rudyj4, Сержито та islam-aga подобається це.
  6. Продавец Maxwars

    Maxwars Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    52
    Повідомлення:
    1.102
    Адреса:
    Україна, Київ
    можу по 5 віддати, 4 це вже ціна лома
    там половина гільз від М118
     
  7. Евгений Плахотников

    Евгений Плахотников Oberschütze

    Повідомлення:
    47
    да вони схоже всі з полуавтомату, бо щось дуже всі закопчені, а для таких і 4 грн то забагато
     
    rudyj4 та islam-aga подобається це.
  8. Продавец Maxwars

    Maxwars Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    52
    Повідомлення:
    1.102
    Адреса:
    Україна, Київ
    тобто за 3 заберете?
     
  9. De_k

    De_k Schütze

    Повідомлення:
    13
    Адреса:
    Україна
    По 3 заберу)), реквізити в лічку!
     
    Останнє редагування: 17 жов 2025
  10. Продавец Maxwars

    Maxwars Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    52
    Повідомлення:
    1.102
    Адреса:
    Україна, Київ
    Зараз рабсилу посаджу перераховувати точну кількість )
     
  11. HOWA

    HOWA Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    162
    А, так то гільзи LC ? ( Lake City Army Ammunition Plant.)
     
    Останнє редагування: 17 жов 2025
  12. Продавец Maxwars

    Maxwars Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    52
    Повідомлення:
    1.102
    Адреса:
    Україна, Київ
  13. Prado

    Prado Oberst

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    2
    Повідомлення:
    3.625
    Адреса:
    Украина
    Гільзи під бердан чи боксер?
     
  14. Продавец Maxwars

    Maxwars Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    52
    Повідомлення:
    1.102
    Адреса:
    Україна, Київ
    Гільзи продано