Клинок СА оригинал?

Тема у розділі 'Німеччина', створена користувачем Ievgen721, 9 жов 2025.

  1. Ievgen721

    Ievgen721 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.669
    Адреса:
    Charlotte NC USA
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 0 шт.)
      Новые
      100 грн.
    2. Приціл в стані нового на зброї не стояв
      1150 грн.
    3. (в наявності 2 шт.)
      Есть два Лота, на фото видно, всё новое не использовалось.
      450 грн.
    4. Знята з підбитого вампіра, антена ціла.
      14250 грн.
    5. (в наявності 96 шт.)
      ММГ.Гильза латунь…Пуля стреляна сидит плотно.Вставлена в обжатую гильзу.Все в размере
      25 грн.
  3. Ievgen721

    Ievgen721 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.669
    Адреса:
    Charlotte NC USA
  4. Ievgen721

    Ievgen721 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.669
    Адреса:
    Charlotte NC USA
  5. Ievgen721

    Ievgen721 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.669
    Адреса:
    Charlotte NC USA
  6. dimarik

    dimarik Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    43
    Лоти
      на продажу:
    19
      продані:
    76
    Повідомлення:
    1.026
    Адреса:
    Киев
    Якщо напис оригінал то і клин оригінал.
    Вас мабуть більше цікавить оригінальність напису
    а не клина ?
    Тоді треба відповідні фото.
     
    Kollekzioner, Tartar, Ievgen721 та ще 1-му подобається це.
  7. Ievgen721

    Ievgen721 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.669
    Адреса:
    Charlotte NC USA
    Вибачаюсь, але ж не маю інших фоток, бо то фоткі з сільського аука. Так звісно цікавить чи справжній напис, та чи може таке бути,що клин СА не має клейма виробника?
     
  8. Kollekzioner

    Kollekzioner Major

    Повідомлення:
    4.621
    Адреса:
    где-то в центре Европы
    Як на мене - то таке (відсутність клейма) має бути тільки в випадку, коли клин - "тертий РЄМ".
    Тому що існує статистика по "РЄМ"-ам (хто скільки виробив) і в тих списках нема данних по безіменних...
    А коли терли посвячення, то могли стерти клеймо.
    Ось як у мене, наприклад...
     

    Images:

    DSC_0517.JPG
    romarios, Koloben, Ievgen721 та 3 іншим подобається це.
  9. Ievgen721

    Ievgen721 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.669
    Адреса:
    Charlotte NC USA
    Дуже дякую,як що виграю виложу фоткі.
     
    Kollekzioner подобається це.