Медаль чи дукач?

Тема у розділі 'Медалі та знаки', створена користувачем liman, 11 жов 2025.

  1. liman

    liman Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    288
    Лоти
      на продажу:
    7
      продані:
    552
    Повідомлення:
    7.068
    Адреса:
    Рівне - сіті
    Доброго вечора товариство.
    знайомий показав таку знахідку і просить підказати чи цінна?

    допоможіть пліз дізнатися більше

    гугл каже 1000 динарів Персія початок 20 ст. срібло 900 проба.
     

    Images:

    IMG_4985.jpeg
    IMG_4987.jpeg
    Tartar подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Спортивна медаль. Німеччина. 1931.
      300 грн.
    2. WHW значок - офіцер Вермахту.
      200 грн.
    3. До вашої уваги німецька медаль "За військові заслуги" третього рейху 1939 року. - Всі пит...
      1250 грн.
    4. Покупали тут https://reibert.info/lots/verwundetenabzeichen.-nimechchina-1939-45..1768098 Знакомый п...
      900 грн.
    5. WHW
      WHW
      100 грн.
  3. флегМАТ

    флегМАТ Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    37
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    57
    Повідомлення:
    1.112
    Адреса:
    Київська обл.
    Доброго вечора. Так, по всьому схоже, що це БУЛА монета, а нині дукач. Предмет тепер на любителя колекціонування нац. прикрас або для лому срібла. Ось знайшов щось підходяще: https://monitex.com.ua/ru/t/82391-1000-dynariv-1877-1881-roku-iran-dukach-f
     
    \Lisovik/, Fentos, SergZSK та 5 іншим подобається це.