коп 3.10.25

Тема у розділі 'Знахідки', створена користувачем volohin, 4 жов 2025.

  1. volohin

    volohin Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    163
    Адреса:
    rjg
    коп по лісу
     

    Images:

    коп.jpg
    3.jpg
    33.jpg
    2.jpg
    11.jpg
    Pyro, Алексей Новиков, zubrik та 2 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Трубка люлька для паління виробництва Голандіі Без сколір,тріщін.
      1200 грн.
    2. Чохол під сірники вінтажний старовинний виробництва Франціі.
      350 грн.
    3. Трубка люлька для паління виробництва Франціі
      650 грн.
    4. Корпус железный покрыт, хорошей краской- нет ржавчины.Крыша и трубка фитиля- алюминиевый сплав.Очень...
      800 грн.
    5. Оригінал. Довоєнна. З німецької барахолки. Дуже гарний стан. Без підклейок та будь-яких втручань. Ро...
      225 грн.
  3. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    5.340
    Адреса:
    Слобожанщина
    Де і як Ви берите ті знахідки в лісі вже почищені???????
     
    флегМАТ, GINDENBURG, Alter Mann та 4 іншим подобається це.
  4. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    5.340
    Адреса:
    Слобожанщина
    Хто КИздить....., ну той, бреше.
     

    Images:

    Screenshot_20251004_122009_Facebook.jpg
    Omikron, Pyro, флегМАТ та 8 іншим подобається це.
  5. Сан Саныч 2

    Сан Саныч 2 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    34
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    52
    Повідомлення:
    5.640
    Адреса:
    Запорожье
    Це ж Андрюха Волошин, йому завжди фартить, особено на фотки с других ресурсів
     
    HellHound, гринго80, флегМАТ та 4 іншим подобається це.
  6. tuman

    tuman ℭанітар Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    90
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    183
    Повідомлення:
    5.358
    Адреса:
    ЗСУ
    Осеньнее обострение . Санпункт REIBERT info.gif
     
    HellHound, Omikron, Pyro та 5 іншим подобається це.