TSprof K03 Pro AL Hunter заточна машина

Тема у розділі 'Ножі, мультитули та холодна зброя', створена користувачем ub4gyd, 3 вер 2025.

  1. ub4gyd

    ub4gyd Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    10
      продані:
    41
    Повідомлення:
    137
    Доброго дня.

    Прошу сказати свою думку про цю зарочну машину, си варто її придбати, переваги та недоліки.
    Бажано почути думку тих хто в цій темі, так чи інакше хто петрить у заточці до 1 мікрону.

    TSPROF K03 Pro AL Hunter
     

    Images:

    IMG-20250903-WA0002.jpg
    IMG-20250825-WA0001.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Предложу ножны штык-ножа АКМ (индекс ГРАУ 6*4). Состояние - б\у. Есть потертости, царапины. Внутренн...
      140 грн.
    2. Штик ніж АК 47 стан добрий по фото
      4000 грн.
    3. Штик ніж до гвинтівки АК4 1965 року. Швеція. Реквізити уточнюйте в особистих повідомленнях.
      4000 грн.
    4. Майже складський стан. Штык к автоматическим винтовкам ВМ59 и AR70. Клин ровный, не точен. Завод-из...
      3600 грн.
    5. Штык нож АК 47 состояние по фото
      3750 грн.
  3. ub4gyd

    ub4gyd Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    10
      продані:
    41
    Повідомлення:
    137
    Шось за тиждень не знайшлося багато радників))) У розділі є немало знавців але коли спрада торкається 1 мікрону то виявляється що не так то й багото хто розуміється, нажаль)))))
     
  4. corsar_s

    corsar_s Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    582
    Адреса:
    Харків, Україна.
    Всі точать руками, мабуть.
    Я точу на "милицях", але подешевше.
    І мікрони не ловлю, не потрібні вони мені.
    Запитайте в темі заточника.
     
    LySS подобається це.
  5. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.750
    Адреса:
    Запорожье
    Якщо Вам хочеться підтримати російського виробника і мати в себе цю рашівську фіговину за дурні гроші - купуйте, путін скаже спасибі.
    Народ, в кого руки з правильного місця ростуть, без спеціальних дорогих точилок, тільки на брусках, заточують ножі до стану різу волосини вздовж. Але нафіга?
     
    vlodko_lviv та LySS подобається це.