Незрозуміла річ ?

Тема у розділі 'ВНП', створена користувачем VVS-7, 31 сер 2025.

  1. VVS-7

    VVS-7 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    161
    Адреса:
    west-Galicia/UA/
    Вітаю колеги. Підскажіть по цьому предмету знайшов в лісі там і залишив. Детонатор ? Можливо і небеспечний. Можу і помилятись...Розмір по довжині як коробка сірників.
    Вдячний буду вам за відповідь... З повагою...
     

    Images:

    20250831_125106.jpg
    20250831_125118.jpg
    20250831_125134.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Переноска для М 24 Все рідне ,рідна фарба.
      15000 грн.
    2. фарфорові кільця в гарному стані без сколів
      270 грн.
    3. Две комплектные м39 Коп Небольшие отверстия Видно на фото
      500 грн.
    4. Ммг М39 рідна фарба ,ковпачок на клею.
      555 грн.
    5. Верхняя часть противотанковой мины. Лот 3 Запескоструена. Металл крепкий. Всё на фото. Для любых це...
      700 грн.
  3. AZ555

    AZ555 Hauptmann

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    215
    Лоти
      на продажу:
    26
      продані:
    483
    Повідомлення:
    2.707
    Адреса:
    Украина
    Фото конечно... особенно первые два
    Штекер какой то скорее всего

    И хоть бы размер какой то дали на фото, а не просто на словах
     
    Миша-Клад та duke6kirill подобається це.
  4. albert09

    albert09 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    321
    Лоти
      на продажу:
    7
      продані:
    538
    Повідомлення:
    1.187
    Адреса:
    Полісся.
    На свічку напалу похожа.
     

    Вкладення:

    GINDENBURG та VVS-7 подобається це.
  5. Миша-Клад

    Миша-Клад Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    43
    Повідомлення:
    530
    Вітаю.Я колись таке знаходив,так і не оприділили шо воно.На моєму напис masse,шось з електрикою звязане мабуть з пов.
     

    Images:

    20170518_192853.jpg
  6. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.971
    Адреса:
    Київ, Україна
    ...одна (однобока) фотка КАНЄШНО полояснить усе !?

    що там всередині ??
    o_O
     
    иван777444333 подобається це.
  7. Дід Змій

    Дід Змій Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.277
    Адреса:
    Київ
    Схоже на свічку розжарювання, такі що використовувалися у системах факельного запалювання ( дизельні двигуни), автономні обігрівачі (пічка "Запорожця")
     
    A10A та Ph@ntom подобається це.
  8. Миша-Клад

    Миша-Клад Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    43
    Повідомлення:
    530
    Та то ще фотка із моєї столєтньої теми,а де сам предмет я вже і не згадаю,в гаражі нада пошукать:)на іншому фото видно що пластикова (чи бакелітова)частина обламана
    Думаю може якась кнопка чи як вище писали штекер якийсь,сама кінцівка нагадує чимось штекер телефонного комутатора
     

    Images:

    20170518_192909.jpg
    Останнє редагування: 29 вер 2025
  9. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.971
    Адреса:
    Київ, Україна
    ...я чекав, що хтось таки залізе у "вікі" !?
    таки - нЄт...
    :rolleyes:o_O
    ...злАманий (і викинутий) німецький двопОлюсний ШТЕКЕР (автомобільної електрики 12/24 вольт/12 ампер)
    ISO 4165...
    :);)
     

    Images:

    Four_plugs_iso_4165_44.jpg
    Falconer, Vojtunskavira@gmail.com., AK-725 та 3 іншим подобається це.