Щодо дозволу на пневматичну зброю

Тема у розділі 'Пневматична зброя', створена користувачем Саша_Г, 27 вер 2025.

  1. Саша_Г

    Саша_Г Schütze

    Повідомлення:
    2
    Хтось може пояснити на яку пневматику потрібен дозвіл?
    Бо чат gpt, каже щоб було не більше 100 м\с і не більше 7,5 дж
    А на сайтах таких і немає толком
    Хочу купити простеньку пневматичну рушницю, в районі 100$
    Чисто постріляти по банкам іноді
    Але вони всі мінімум від 200 м/с і 12+ дж
    Хоча на сайтах , де продаються, то вказується що дозвіл не треба
    А інші знайомі кажуть , що головне калібр був не більше 4,5
    А на швидкість вильоту кулі і Дж увагу звертати не треба
    Може хтось може прям точно пояснити ?
     
    1. Муха с трубой
      120 грн.
    2. (в наявності 2 шт.)
      Пуля представляет собой пустотелый свинцовый конический стаканчик с выпуклым дном в головной части....
      105 грн.
    3. условно б у .пульки почти полные баночки,сигнал охотника ракетки под замену капсуль ,холостые лежалы...
      400 грн.
    4. Все на фото давно без користування.По оплаті реквізити питайте в личку
      1600 грн.
    5. Надульник муха состояние б.у
      370 грн.
  2. 4ittter

    4ittter Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.097
    Адреса:
    Аквітанія
    На калібр 4.5 мм дозвіл не треба,ні при якій швидкості,7.5 дж то доя росії .В наказі мвд від 1992 р, написано що калібр для дозволу має бути більше 4.5 мм,але там так мутно написано за швидкість що не зрозуміло чи умови калібр більше 4.5 мм і швидкість більше 100 м/с має бути одночасно,чи тільки більше 4.5 мм вже є достатньою умовою для необхідності отримання дозволу
     
  3. 4ittter

    4ittter Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.097
    Адреса:
    Аквітанія
    пневматична зброя калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів за секунду,, причому не вказано вага кулі,бо 100 м/с кулею 0.28 г і швидкість кулі 100 м/с вагою 1 гр,то дві різних різниці,тобто по енергетиці обмеження немає....одні кажуть що мають бути 2 умови одночасно, інші трактують що калібр любий,більший 4.5 мм тільки якщо швидкість більша 100 м/с...
    Коротше, калібр 4.5 мм любою швидкістю кулі і ваги кулі не потребує дозволів
     
  4. Саша_Г

    Саша_Г Schütze

    Повідомлення:
    2
    Зрозумів, дякую
    Розглядаю до покупки, досить простенький варіант , до 100$
    Beeman Bay Cat, там якраз 4,5 калібр і 250 м/с
    Якщо розбираєтесь в такому, може скажете як вона взагалі , нормально буде, кілька разів в рік, десь по банкам постріляти?
     
  5. 4ittter

    4ittter Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.097
    Адреса:
    Аквітанія
    Якщо для постріляти по банках підійде люба,тут більше питання ергономіки,чи підійде по вазі і довжині,а потім вже йде зручність спускового механізму,потім влучність і точність, потужність на останньому місці... А так підійде люба,яка а руки ляже,не треба супер магнум,бо то більше фізкультура а не стрільба,і для полювання краще щось неважке,бо стомитесь носити важке весло
     
    Саша_Г подобається це.