Мосіна

Тема у розділі 'Стрілецька зброя та її фрагменти', створена користувачем Галина&55, 22 вер 2025.

  1. Галина&55

    Галина&55 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    111
    Адреса:
    Ukraine, Dnipro
    Добрий ранок, трапилась така рама, під звичайною відсічкою, ще одна. Підкажіть будь ласка.
     

    Images:

    IMG_20250920_150607.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 3 шт.)
      Оригінальний дисковий/барабанний магазин зі стрічкою калібру 7.62х39 для ручного кулемета РПД-44
      1300 грн.
    2. Новая, с поршнем и извлекателем
      2500 грн.
    3. Новая Оригинальная
      250 грн.
    4. ММГ ПКТ 7,62. Макет реставрувався, була підварена кришка ствольноі коробки, підварена ствольна короб...
      30550 грн.
    5. (в наявності 1 шт.)
      Оригінальний, стан нового
      420 грн.
  3. Black Tauche

    Black Tauche Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    110
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    169
    Повідомлення:
    339
    Адреса:
    Украина
    Ищите в направлении : переделка Мосин под патрон 7,92... Типа Wz-91-98-25 (23)
    Я так сходу картинку не нашел, а там действительно отсечка из двух частей на двух болтах...
     
    Останнє редагування: 22 вер 2025
    minitarn3838, Ben Gun, Paul_Gudvin та 3 іншим подобається це.
  4. Black Tauche

    Black Tauche Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    110
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    169
    Повідомлення:
    339
    Адреса:
    Украина
    ...........................
     

    Images:

    470215911_122156066876295919_3211286405461255321_n.jpg
    VitalicBondarchuk1974, GAZAR, Paul_Gudvin та 2 іншим подобається це.
  5. Галина&55

    Галина&55 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    111
    Адреса:
    Ukraine, Dnipro
    Дуже дякую)) корисна інформація)
     
    Black Tauche подобається це.
  6. Paul_Gudvin

    Paul_Gudvin Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    51
    Повідомлення:
    2.838
    Адреса:
    Київ
    І від мене дякую:beer: Валяється отсєчка, не міг зрозуміти для чого їй таку форму придали. Тепер ясно, поляки:)
     
    VitalicBondarchuk1974 та Black Tauche подобається це.