Непонятки детекції

Тема у розділі 'Знахідки', створена користувачем EneRget1k, 22 вер 2025.

  1. EneRget1k

    EneRget1k Gefreiter

    Повідомлення:
    54
    День добрий. Я початківець, взяв собі 400 аську. З першого копу побачив vdi в межах 85-95.включив на ній режим iron, щоб відсікти метали. Він ніяк не відреагував. Трохи зрадів, що буде дось цікаве, але викопав отакий люфт. І не зрозумію, чому його закидало в кольорові. Можливо оцинковка такий ефект дала?
     

    Images:

    IMG_20250922_084057.jpg
    IMG_20250922_084051.jpg
    zubrik подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. каска Болгария все дефекты недостатки показал на фото как то так С Уважением !!!
      3000 грн.
    2. Британский стальной шлем- "тарелка" 1942г. Редкий предмет, в хорошем коллекционном состоян...
      5750 грн.
    3. оригинал
      900 грн.
    4. Ранний алюминевьій обод подшлемника немецкой каски. Есть клейма. Хорошее состояние
      1499 грн.
    5. В продаже крепкая 35ка хорошего размера. Геометрия целая, ни дырок, ни свищей. Виднеется клеймо на в...
      3000 грн.
  3. zubrik

    zubrik Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    190
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    395
    Повідомлення:
    3.607
    Адреса:
    Ukraina
    Скорее всего из за отверстий на предмете
     
  4. Opri_ori

    Opri_ori Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    309
    Повідомлення:
    675
    Адреса:
    РЕЙХ
    Ходіть на всих металах і буде Вам щастя. А в кольоровий попало через розміри предмету.
     
    флегМАТ, Миша-Клад, slawuta5 та 2 іншим подобається це.
  5. EneRget1k

    EneRget1k Gefreiter

    Повідомлення:
    54
    Я на всіх і ходжу. Просто стало дивно, чому саме цей люфт закидало в кольорові. Він наче залізний сам по собі
     
  6. бол

    бол Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    670
    Адреса:
    украина
    Великі,ржаві,з отворами- завжди буде кидати в колір
     
    флегМАТ, Миша-Клад та EneRget1k подобається це.
  7. EneRget1k

    EneRget1k Gefreiter

    Повідомлення:
    54
    Зрозумів, буду враховувати. Ще от таке питання, бо мене спутало. Грош нікелевий. Нікель, це кольоровий метал. Але МД показував весь час vdi 0.5-0.8.коли розкопав, відчистив, вже показує 85-95.це можна в моменті диференціювати? Чи все ж копати весь чорний метал в думках, що це може бути монета?
     

    Images:

    IMG_20250922_163406.jpg
    IMG_20250922_163413.jpg
  8. GINDENBURG

    GINDENBURG General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    82
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    138
    Повідомлення:
    9.237
    Адреса:
    Украина
    Метал копається по КР та іншій старовині. По війні, якщо шукаєте штики, дудки і т.п. Шукаючи монети - копати чернину точно не варто...
     
    флегМАТ, Rastaarheolog, Миша-Клад та ще 1-му подобається це.
  9. GINDENBURG

    GINDENBURG General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    82
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    138
    Повідомлення:
    9.237
    Адреса:
    Украина
    Особисто я крайні пару років шукаю по ПСВ, тому чернину копаю. Але коли бачу що вона великого розміру, або на глибині (ймовірний смітник). З Деусом це в більшості випадків зрозуміло.
     
    Rastaarheolog подобається це.
  10. EneRget1k

    EneRget1k Gefreiter

    Повідомлення:
    54
    Я копаю поки що все, тому що тільки почав. І впринципі цікаво будь-що. Просто стало дивно, чого нікелеву монету закидало в чорнину
     
    GINDENBURG подобається це.
  11. GINDENBURG

    GINDENBURG General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    82
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    138
    Повідомлення:
    9.237
    Адреса:
    Украина
    Вважаю що на вашому мд не досконалий дискрим... В самого були аські, три різних. Після них Деус, як мерседес, після девятки.
     
    Rastaarheolog подобається це.
  12. EneRget1k

    EneRget1k Gefreiter

    Повідомлення:
    54
    Ну аська нова абсолютно. Дискрим ставив всі метали. Впринципі, так пригадцю, воно кидало моментом в 80-90.але перегукувалось з 08-09. Хоча нічого чорного не було поруч
     
  13. 1985demon66

    1985demon66 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    1.710
    Адреса:
    Черкасская обл. Белозерье
    Як варіант ребром стояла, або ще якийсь цвях був поруч, глибина на межі спрацювання, багацько факторів могло вплинути, таж кислотність грунту.
     
    флегМАТ подобається це.
  14. EneRget1k

    EneRget1k Gefreiter

    Повідомлення:
    54
    Так більш за все і було. Дуже вам дякую за віжповідь
     
    1985demon66 подобається це.