Арифметика запаса поправок прицела + планка с наклоном

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Рейнджер Кузьма, 22 лис 2018.

  1. Yrii

    Yrii Leutnant

    Повідомлення:
    1.346
    Если не шмалять от 800 и дальше, то можно эту тему просто не читать.
     
    Vasco, domovenok та amitnik подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 2 шт.)
      Шток выполнен из титана (или алюминия по желанию) в место заводского из пластмассы, не подвержен кис...
      1000 грн.
    2. Усі питання пишіть у особисті. Не робить необдуманих ставок. ударно спусковий механізм до Sig S...
      38100 грн.
    3. Больше ничего нет, прошу “бездельников” не задавать глупые и провокационные вопросы
      30000 грн.
    4. (в наявності 3 шт.)
      Магазин для Brawning HI-Power cal.9x19 Ранний! Состояние на фото (есть потёртости)!
      1800 грн.
    5. Усі питання пишіть у особисті повідомлення. Артикул 8900444 Модель P320 Длина ствола 4,6 дюйма [1...
      23740 грн.
  3. barabak

    barabak Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    168
    Адреса:
    Kyiv
    Подскажите по планкам. Какие более-менее хорошие до 150 долларов?
     
  4. manager1968

    manager1968 Feldwebel

    Повідомлення:
    726
    Адреса:
    Украина
    Подскажите пожалуйста, для стрельбы до 200 метров из 22 калибра можно брать планку без наклона?
     
  5. Дядя Митя

    Дядя Митя Hauptmann

    Повідомлення:
    2.451
    Адреса:
    Киев-Черкассы
    На 200 м при пристрелке на 50 надо 30 МОА плюс минус. Впритык.
     
  6. Capallada

    Capallada Schütze

    Повідомлення:
    5
    Адреса:
    Україна
    Все залежить від прицілу, швидкості кулі, довжини ствола.
    CZ 457 22lr, ствол 20", планка 30 МОА, запас поправок "вгору" на прицілі 18,5 MIL (трохи більше 60 МОА) - з усим цим виходить стріляти на 400 м. Правда, на те, щоб вивести приціл "в нуль" поправок вже не вистачає. Доводиться робити винос по сітці близько 4 MIL (десь 13,5 МОА). Набої Geco Semi-auto, 351 м/с.
    З моїм набором постріл на 200 м вимагатиме поправок майже 6 MIL (20 МОА).
    Інша куля з іншого ствола матиме інше відхилення, але різниця буде не дуже великою.
    Отже, якщо ваш приціл має достатню кількість поправок, або сітка дозволяє робити такий винос, то можна брати планку без нахилу.
     
    Kineas подобається це.
  7. Kineas

    Kineas Feldwebel

    Повідомлення:
    1.050
    Адреса:
    Київ
    Якщо у вас поправок 60моа та стріляти надзвуком то можна.