штик-ніж свт40

Тема у розділі 'Росія', створена користувачем Северин, 3 вер 2025.

  1. Северин

    Северин Obergefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    Повідомлення:
    54
    Адреса:
    Украина.
    Добрий день Товариство,при розбиранні сарая виліз такий предмет,по всім характеристикам це штик свт 40.Трохи хлопчина тернув нулевкою,поки не нагнув гарних слів,ніж в піхвах сидить добре,люфта немає,метал живий трохи капнув вдх на клин подивитися маркіровку і на кнопку щоб трохи відкисла.
    Що в такому стані може коштувати,хотілося почути ваші думки.
     

    Images:

    IMG_20250903_170918.jpg
    IMG_20250903_170934.jpg
    IMG_20250903_171036.jpg
    IMG_20250903_171049.jpg
    IMG_20250903_171110.jpg
    IMG_20250903_171137.jpg
    IMG_20250903_171206.jpg
    IMG_20250903_171223.jpg
    IMG_20250903_171230.jpg
    IMG_20250903_171241.jpg
    IMG_20250903_171254.jpg
    IMG_20250903_171308.jpg
    IMG_20250903_171346.jpg
    IMG_20250903_171358.jpg
    Игорь 70 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Кортик ВМФ ссср, удалён номер, потёртости. Оплата пересыла новой почтой - на покупателе.
      9000 грн.
    2. Состояние новых
      2500 грн.
    3. Пистолет стартовий Retay PM Продам Пистолет стартовий Retay PM. Комплект: пистолет, кобура, патрони....
      4500 грн.
    4. Обсуждение https://reibert.info/threads/dve-modeli-karbolitovyx-samoljotov-rkka.1525424/
      1000 грн.
    5. Книга с нотами 66 знаменитых маршей. Мартовский альбом. Страницы все.
      1310 грн.
  3. Игорь 70

    Игорь 70 Gefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    119
    Лоти
      на продажу:
    4
      продані:
    236
    Повідомлення:
    33
    Адреса:
    Украина
    Точно такий,ранній,складський,на Віо я продав за 5000 минулої осені...Мало,звісно,та клієнтура в нас скряжна на сьогодні.Тут гарний варіант рідного збіру,дуже антуражно,непогано для "антуражного" і збереглось.Цікава річ,та ціну нехай підкажуть специ цінової політики,висказав своє враження.Я б купив за 2,5 -3,якби була потреба.Це на любителя.
     
    Северин подобається це.
  4. 24Stalker

    24Stalker Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    422
    Адреса:
    Харьков
    Простите,продав складской за 5000,Вы бы купили этот за 2500-3000??? Хотел бы я на это посмотреть...
     
  5. Игорь 70

    Игорь 70 Gefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    119
    Лоти
      на продажу:
    4
      продані:
    236
    Повідомлення:
    33
    Адреса:
    Украина
    Ну,на вскидку.Не присматривался предметно.Гляну щас и в ЛС напишу.Трепаться не люблю.Просто,таких хватает.Как то все перевернулось в ценах,раньше тот,складской,я за 2500 до войны взял .А сейчас,життя - жесть с непонятками.Говорю ж,на любителя.
    С ув.
     
    HellHound подобається це.
  6. Игорь 70

    Игорь 70 Gefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    119
    Лоти
      на продажу:
    4
      продані:
    236
    Повідомлення:
    33
    Адреса:
    Украина
    Думал,это написал Автор)))Ему и ответил.Продал свой по нужде.Бывает.Хоть и не нужен,вторгах поучавствую,ради принципа.Каждой подобной вещи есть место под солнцем.Цену каждый и определит свою.
    С ув.
     
    HellHound подобається це.