Шашка РИА

Тема у розділі 'Росія', створена користувачем иван1988, 13 сер 2025.

  1. иван1988

    иван1988 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    280
    Адреса:
    харьковская обл
    Доброго вечера, на определение вот такая находка
     

    Images:

    IMG_20250813_190858.jpg
    IMG_20250813_190801.jpg
    IMG_20250813_190826.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Машинка перукарська CРСР 1956р. в рідному пакуванні, чудовий стан. Тільки Україна.
      300 грн.
    2. (в наявності 16 шт.)
      Состояние 5
      150 грн.
    3. Детали затвора.Копано давно. 20-мм FlaK-30 — базовая модель, буксируемая зенитная пушка на колёсном...
      850 грн.
    4. 1500 грн.
    5. STEINER T-Sights прочный, компактный прицел,з 3х кратним збільшенням,з прицільною сіткою зразка Т. Б...
      16000 грн.
  3. Koloben

    Koloben Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.277
    Адреса:
    Германия
    Не уверен,но полковое клеймо может означат-3-й Кавалерийский Полк.Либо (какой то,но номер затёрт) Запасной Кавалерийский Полк.ИМХО
     
    Останнє редагування: 13 сер 2025
    646dg, иван1988 та Bulwinkin подобається це.
  4. Koloben

    Koloben Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.277
    Адреса:
    Германия
    Ну а старое(зачёркнутое)клеймо,может- 6-й сибирский стрелковый полк. ИМХО
     
    646dg та иван1988 подобається це.
  5. Wws-28

    Wws-28 Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    431
    Адреса:
    Украина
    Что именно на определение. Если сам предмет, то это Драгунская шашка нижних чинов обр. 1881 года, причем из ранних выпусков. Ну а по ВК вам уже написали.
     
    646dg, иван1988 та Koloben подобається це.
  6. 646dg

    646dg General-major

    Повідомлення:
    8.084
    Адреса:
    Нью Йорк,Одесса
    Всё верно. А второе клеймо - 4-й Запасной Кавалерийский Полк.
    Там аидна Четвёрка перед буквой З.


    http://ria1914.info/index.php?title=4-й_запасной_кавалерийский_полк
     
    Wws-28, Bangalor, иван1988 та ще 1-му подобається це.