Ножевой клуб Украины knifeclub Rip?

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем bonatursky, 4 авг 2025.

  1. Зольдатен

    Зольдатен Leutnant

    Сообщения:
    2.490
    Адрес:
    Київ
    Взяли наперділи у воду, а самі гоните на всіх
    Мені теж не завджи барахолка подобається але як не крути там є двіж, людей багато, сремся-миримся, продаєм/купляєм різні люди і різні думки, це як не крути а притягує. Хтось приходить пар спустити, хтось щось нове почути чи поділитися досвідом.
    Головне треба не забувати і завжди залишатися людиною, бо ложечки рано чи пізно знайдуться а осадочек залишиться
     
    ЛешийЧ, Ph@ntom, LySS и 2 другим нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Французська наступальна граната GR MA OF F1A (пуста) . Повністтю безпечна, без вибухової речовини та...
      1090 грн.
    2. (в наличии 3 шт.)
      Перехідник ргн/рго 1шт-100грн (Переходник ргн/рго)
      100 грн.
    3. (в наличии 4 шт.)
      Заводские переходники под УЗРГМ для гранат РГО , РГН. Тяжёлые, состояние отличное. Новые. Цена указа...
      360 грн.
    4. Пуста безпечна , все на фото , неробіть необдуманих ставок
      2000 грн.
    5. (в наличии 50 шт.)
      Хвіст ОГ-9 до СПГ-9 Хвіст / Стабілізатор осколкової гранати станкового протитанкового гранатомета. А...
      55 грн.
  3. F_R_A_G

    F_R_A_G Hauptmann

    Сообщения:
    2.360
    Адрес:
    UA
    Ну, якщо бути обʼєктивним, то мені ззовні, не знаючи ні цю людину, ні її опонентів, ні того тг каналу, все виглядає так, що людина просто висловила свою приватну думку стосовно якогось невідомого каналу, не переходячи на особистості, не використовуючи обсценну лексику.
    Натомість опоненти ведуть себе досить агресивно, переходять на особистості і використовують при цьому образи. Як на мене, це якраз відповідає тим характеристикам, які були надані характеру спілкування у тій тг групі, як не коректному і не комфортному.
    Можливо він порушник і зальотчик, але поведінка людей, які йому опонують, лише підтверджує його слова.
     
    RENAULT, Partizanin, Ph@ntom и 6 другим нравится это.
  4. Зольдатен

    Зольдатен Leutnant

    Сообщения:
    2.490
    Адрес:
    Київ
  5. Pascha

    Pascha Oberschütze

    Сообщения:
    38
    Адрес:
    UA
    Ох ці ТГ канали, помийочка гебешна, сморід і бруд)))
     
    Partizanin, Ph@ntom, Cracker и 5 другим нравится это.
  6. Ramok

    Ramok Feldwebel

    Сообщения:
    267
    Адрес:
    м. Чернігів
    [​IMG]
     
    VoHuNt, elpaso, Толык и 8 другим нравится это.
  7. F_R_A_G

    F_R_A_G Hauptmann

    Сообщения:
    2.360
    Адрес:
    UA
    :)
     

    Изображения:

    20220908_184141.jpg
    VoHuNt, Pascha и Ramok нравится это.
  8. A_-_I

    A_-_I Oberschütze

    Сообщения:
    18
    Адрес:
    Украина
    Доброго дня.
    Може хтось особисто спілкується з пані Наталією? Цікаво, це все, чи ще є надія що форум запрацює?
     
    elpaso нравится это.
  9. Ramok

    Ramok Feldwebel

    Сообщения:
    267
    Адрес:
    м. Чернігів
    На даний момент форум закрито назавжди.
     
  10. saitan

    saitan Stabsgefreiter

    Сообщения:
    120
    Адрес:
    Украина Одесс.обл
    Також був активним учасником форуму- написав декілька оглядів на ножі, багато інформації отримав завдяки форуму. Було дуже цікаво читати душевні огляди камрадів...Сумую...
     
  11. Ramok

    Ramok Feldwebel

    Сообщения:
    267
    Адрес:
    м. Чернігів
    Нічого не поробиш. Еволюція триває.
    [​IMG]
     
  12. corsar_s

    corsar_s Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    582
    Адрес:
    Харків, Україна.
    В якому саме місці, вона триває?
     
    Ph@ntom и Cracker нравится это.
  13. Ramok

    Ramok Feldwebel

    Сообщения:
    267
    Адрес:
    м. Чернігів
    В усіх.
     
  14. corsar_s

    corsar_s Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    582
    Адрес:
    Харків, Україна.
    Ааааа.... Ну, гаразд!
     
    Ph@ntom и Cracker нравится это.
  15. tacha79

    tacha79 Obergefreiter

    Сообщения:
    97
    Адрес:
    левый берег Киева
    А куди перейшли спілкуватись? назад до Fesa? хоча дуже сумніваюсь, звідти багато людей пішло з матюками.
     
    F_R_A_G нравится это.
  16. corsar_s

    corsar_s Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    582
    Адрес:
    Харків, Україна.
    У телеграмі, здебільшого.
     
  17. Servadal

    Servadal Stabsgefreiter

    Сообщения:
    440
    Адрес:
    Чернигов
    А яка в група в телеграмі?
     
  18. corsar_s

    corsar_s Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    582
    Адрес:
    Харків, Україна.
    Найвклабюа
     
    Servadal нравится это.
  19. Bossak

    Bossak Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    399
    Адрес:
    Україна
    Підкажіть, а на цьому сайті був розділ про ліхтарі, може хто скине ссилку десь в тг, чи ще десь, де люди обсмоктують різні новинки ліхтариків? Може який клуб чи форум є?
     
    Последнее редактирование: 31 авг 2025
  20. olegpan

    olegpan Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    331
    Адрес:
    Дніпро, Україна
    Сумно, форум був не дуже активним останнім часом - міграція багатьох користувачів в інстаграм-чат формат, але там була величезна база оглядів і відгуків по різним ножам, які незручно зберігати в тг.
    Якщо справа була суто в оплаті серверу - нащо було закривати взагалі без попереджень.
     
    lytvin87 и A_-_I нравится это.
  21. Валерий Sk

    Валерий Sk Feldwebel

    Сообщения:
    227
    Адрес:
    Київ
    Може кожен Буде перечісляти кошти за сервер? Як варіант, якщо пані Наталія вже не може утримовати.
     
    Servadal и olegpan нравится это.
  22. olegpan

    olegpan Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    331
    Адрес:
    Дніпро, Україна
    Звісно, треба розуміти про яку суму розмовляємо. Але, можливо, просто втрачена цікавість до утримання форуму, тому що не пам'ятаю теми про недоречність цих витрат. Тоді чому не передати форум форумчанам з досвідом?
     
  23. corsar_s

    corsar_s Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    582
    Адрес:
    Харків, Україна.
    Шановні, ви оце зараз кому питання задаєте?
     
    Cracker нравится это.
  24. olegpan

    olegpan Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    331
    Адрес:
    Дніпро, Україна
    Обговорюємо питання між собою, тому що не розуміємо що відбулося. А кому їх задавати?
     
  25. corsar_s

    corsar_s Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    582
    Адрес:
    Харків, Україна.
    Аааа....
    Ну, вибачте...
     
  26. olegpan

    olegpan Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    331
    Адрес:
    Дніпро, Україна
    Читаючи такі повідомлення - можливо і не потрібен ножовий клуб. Тг чатики - саме те, що потрібно.