Німецькі ботінки 42 розмір.

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем juran4ik, 27 тра 2025.

  1. juran4ik

    juran4ik Obergefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    295
    Адреса:
    Краматорск, Украина
    Доброго вечора, будь ласка підкажіть по коштам, німецькі із натуральної кожні, подошва 12 мм.робились для егереї єдельвейс.прошу пробачити за мову бу вивча
     

    Images:

    IMG_20250526_102545.jpg
    IMG_20250526_102527.jpg
    IMG_20250526_102514.jpg
    IMG_20250526_102507.jpg
    IMG_20250526_102444.jpg
    IMG_20250526_102430.jpg
    Останнє редагування модератором: 28 тра 2025
    Tartar, Mihalich1979, иван777444333 та 2 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Знайдено на копі Не чищена зовсім Стан на фото
      1700 грн.
    2. Кнопки працюють. Пружина нормальна. Ціна за прицільне +мушка. Пакування за МІЙ кошт.
      2685 грн.
    3. Рама бердан з рештками усм
      250 грн.
    4. Копані частини м 95. Два предмети.
      2000 грн.
    5. Деталь от винтовки Росса-Энфилда , бодрый коп. На доп фото стрелкой показано место расположения дета...
      300 грн.
  3. Askal

    Askal Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    5.364
    Адреса:
    Украина Киев
    Стан просто шик! Як на війну то від 100 Євро і в гору
     
  4. Klemenz

    Klemenz Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    64
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    110
    Повідомлення:
    2.944
    Адреса:
    Харьков
    за это рукоблудие максимум 500 грн
     
    Katzenwerwolf, Poppy field, Tartar та 2 іншим подобається це.
  5. juran4ik

    juran4ik Obergefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    295
    Адреса:
    Краматорск, Украина
    Да тапочки стоят 500.
     
  6. Kox 263-1

    Kox 263-1 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    817
    Адреса:
    Украина
    Доброго дня , сам реконил егерей , здесь трикони мягко говоря от балды и они не на шурупах. С Ув.
     
    Poppy field, Oprishok, Иван Скрипник та 2 іншим подобається це.