1000000 пудів заліза

Тема у розділі 'Медалі та знаки', створена користувачем Opri_ori, 13 тра 2025.

  1. Opri_ori

    Opri_ori Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    309
    Повідомлення:
    675
    Адреса:
    РЕЙХ
    Вітаю. Підкажіть що могло бути і за що давалось. Срібло в позолоті, вушко видно що відламане. Дякую за відповіді. З повагою
     

    Images:

    49AAE8D0-4FE4-4F34-B31B-9DA2B95F0567.jpeg
    A509DA65-D7A2-4302-9A26-27928FEC35EE.jpeg
    Bangalor, Лера ОУН-УПА, Featron та 2 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Значок Luftwaffe - Jagdgeschwader Molders.
      600 грн.
    2. Знак польских скаутів, польских "Харцерів". Період видачі 1939-52рр
      320 грн.
    3. Знак Член команды подводной лодки.Остатки золочения.Цинк.Иголка крючок и петля латунь.Клеймо f.o.- Ф...
      23000 грн.
    4. Распродажа коллекции старого фалериста Лично сам хорошо упаковываю все свои лоты !!! Лоты разбиваю и...
      1400 грн.
    5. Запропоную знак фестивалю організації Гітлерюгенд. 1935 рік. Стан за фото. Без ремонтів та реставрац...
      850 грн.
  3. Николай 1981

    Николай 1981 Feldwebel

    Повідомлення:
    273
    Адреса:
    Северодонецк
    Чат gpt дає таку інформацію, що значок для робітників металургії. Був введений у 1966 році. В період з 1966- 1981 роках біля 3000 нагороджених. Після 1981 року премію перестали вручати через зміну виробничих стандартів та переходу на нові форми заохочення
     
    GINDENBURG та Deich подобається це.
  4. Opri_ori

    Opri_ori Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    309
    Повідомлення:
    675
    Адреса:
    РЕЙХ
    Дякую за інформацію. Знаходив її. Та жетончик набагато раніший))
     
    Bangalor подобається це.
  5. Featron

    Featron Leutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    844
    Лоти
      на продажу:
    616
      продані:
    1.708
    Повідомлення:
    1.253
    Адреса:
    Солнечный Город у моря
    Доброго!
    Пуд как единица массы был отменён в СССР в 1924 г.
    Значок из серии значки "миллионники".
    Были и за уголь и другие ископаемые.
    Поищите в этом направлении.
     
    Миша-Клад, SergZSK, Bangalor та 4 іншим подобається це.
  6. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    58
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    104
    Повідомлення:
    5.434
    Адреса:
    Україна
    Доброго!
    Імхо, це пам'ятний жетон якогось чавуноплавильного/ чавуноливарного заводу, Російська Імперія, не совок (на предметі присутня "ять" в слові пудовъ:), буква була скасована більшовиками при орфографічній реформі 1918 року). І скоріш за все жетон ще до ПСВ:), на честь виплавки заводом мільйону пудів заліза (неочікувано, звісно :D)
    Для прикладу жетон на честь выпуска 1000-го паровоза, РІ.
    68924845.jpg
    З повагою,
     
    Останнє редагування: 18 тра 2025
    апокалипсис 777, SergZSK, Featron та 5 іншим подобається це.