Линейка РККА на определение и оценку.

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Гидемопосан, 5 тра 2025.

  1. Гидемопосан

    Гидемопосан Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    59
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    134
    Повідомлення:
    270
    Адреса:
    Харьков
    Доброго времени подскажите по линейке .попалась на копе. Вес 700грамм
     

    Images:

    IMG_20250505_191024.jpg
    IMG_20250505_191057.jpg
    IMG_20250505_191102.jpg
    IMG_20250505_191106.jpg
    IMG_20250505_191443.jpg
    IMG_20250505_191459.jpg
    IMG_20250505_191516.jpg
    Edles, casperovi4 та A10A подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Значок-вензель. Німеччина. Можливо срібло.
      400 грн.
    2. Пам'ятна медаль на честь 3-х Імператорів 1888 р. Німечинна. Вага 12,30 грам. гурт гладкий, кл...
      750 грн.
    3. Все, як на фото. Оригінал з власної колекції. Є декілька штук. Всі біль-менш в однаковому доброму ст...
      1185 грн.
    4. Распродаж коллекции ! Диаметр = 30 мм . Вес = 9 грамм . Лично сам хорошо упаковываю все свои л...
      500 грн.
    5. Оригінал.1897 рік. Матеріал -алюміній. Розмір та стан видно по світлинах.
      655 грн.
  3. SergZSK

    SergZSK Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.657
    Адреса:
    Харків
    Вітаю!
    Логотип заводу "Геофізика" (№217) з 1937 року (відбивна призма з вибіркою під кріплення шпонкою з ходом променя в ній) 1.png .
    Зображення СіМ із зіркою над логотипом додавалось багатьма підприємствами та означало військове приймання цієї продукції.
    Про підприємство: https://theodoliteclub.com/?page_id=7785
     
    Otryta, ivanov1, Edles та 5 іншим подобається це.
  4. Гидемопосан

    Гидемопосан Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    59
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    134
    Повідомлення:
    270
    Адреса:
    Харьков
    Дякую за інфу, ознайомився
     
    SergZSK подобається це.
  5. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.973
    Адреса:
    Київ, Україна
    ...гугліть "кіпрєгель-автомат"...
    ;)
     
    Bangalor, ARROW, SergZSK та 2 іншим подобається це.