"Безкоштовна" доставка Новою Поштою на ОЛХ

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем org1, 29 июл 2022.

  1. velomas

    velomas General-major

    Сообщения:
    5.669
    Адрес:
    im Ausland
    Лох икс гадость .
    Дал объявления начали писать какие то непонятные бабы :
    Мы хотим хатим купить !!
    Пишут на Вайбер левые профили с фото которые удаляются через 15 минут с начала переписки .
    Не знаю в чем суть этого мошенничества но так откровенно от них воняет жульем .
     
    berger2000 нравится это.
    1. Абсолютно нові, розмір на фото
      800 грн.
    2. Назва - Кітель ДПСУ Стан - новий Колір - вудланд Матеріал - Rip-stop, комбінована тканина Комплектац...
      357 грн.
    3. Штани піксель Бірок ніяких не знайшов Розміри на фото Стан вживаний без суттєвих пошкоджень Чисті
      99 грн.
    4. Штани військові стан нових розмір 50
      399 грн.
    5. Костюм польовий піксель. Розмір 50/4 Новий
      1500 грн.
  2. флегМАТ

    флегМАТ Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    37
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    57
    Сообщения:
    1.112
    Адрес:
    Київська обл.
    Присилають потім ссилку на підставний сайт де Ви повинні будете ввести всі дані Вашої банківської картки, нібито, для отримання коштів. Насправді, кошти які є, знімуть з неї шахраї. Кончені мразі.
     
    SA-80, yarchumak, berger2000 и 3 другим нравится это.
  3. Konrad Lorenz

    Konrad Lorenz Feldwebel

    Сообщения:
    244
    Адрес:
    Terra kozakorum
    Помітив, що тепер багато продавців вже і Укрпоштою користуються. Мабуть життя у них покращилося.
     
    berger2000 нравится это.
  4. berger2000

    berger2000 Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    6
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Сообщения:
    3.982
    Адрес:
    Украина
    Укрпочта нормально работает очередей нет коробки если нада есть в продаже всех размеров и тарифы чуть пониже чем Новая Почта. Я лично если клиент просит то без проблем отправляю Укрпочтой. Ну и сам через OLX покупаю с бесплатной доставкой через Укрпочту иногда.
     
  5. Anatol_AA

    Anatol_AA Major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    2.619
    Адрес:
    Київ
    Укрпошта молодці. Зі слів Смілянського, скоро ще й ковбасу почнуть продавати у відділеннях.
    Правда, чомусь працівники дуже часто звільняються.
     
    bubarik, SA-80, Сергей Руденко и ещё 1-му нравится это.
  6. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Сообщения:
    15.445
    Адрес:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    :rolleyes:укрпошта ?...та ну нах півдня відстояв щоб посилку відпрвавить бо пенсіонери платять, потім ще пакунок за 6 грн купить нада який просто скотчом мотають до коробки. добре хоч в тканину білу замотувать ненада:beer: ішо на виході 6 пакет 70 грн посилка.. 12 днів в дорогі .:smile_8: таку ж саму новою відіслав на другий день у покупця за 80 грн .
     
    Otryta, yarchumak и valerka нравится это.
  7. Konrad Lorenz

    Konrad Lorenz Feldwebel

    Сообщения:
    244
    Адрес:
    Terra kozakorum
    За те ближче чим кілометрів 50 від фронту ніяких нових пошт не буває. Вони ж не дурачьки, як укрпошта , по підвалах сидіти.
     
    corsar_s, флегМАТ и Бек нравится это.
  8. old hunter 1

    old hunter 1 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    17
    Лоты
      на продаже:
    4
      проданные:
    35
    Сообщения:
    3.161
    Адрес:
    Украина
    Маячня.
    З Харкова пишу. До фронта трохи, Нових пошт бідьше ніж аптек:D
     
    SA-80, Wiking730, yarchumak и 3 другим нравится это.
  9. Konrad Lorenz

    Konrad Lorenz Feldwebel

    Сообщения:
    244
    Адрес:
    Terra kozakorum
    Мабуть треба деяких їх в Куп'янськ чи деінде перевести.
     
  10. premier

    premier Feldwebel

    Сообщения:
    237
    Адрес:
    ua
    Угу.. у вашом москальскому свiтi не бува. У нашому НП трохи ближче.
     
  11. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Сообщения:
    15.445
    Адрес:
    Черкаси, бул. Шевченка 212

    :smile_8: за цю палєту укрпошта завалила б більше ніж 3000 грн... але є нюанс нема у них палєт .... :beer: нова по волонтерській лінії 400 грн. Я непроти укрпошти, листи там , платьожки я проти беспрєєдєла начальник лям зарплати , проста поштальонша 6000
     

    Изображения:

    491937495_1205474307872981_7295359732830728442_n.jpg
    velomas, GINDENBURG, yarchumak и ещё 1-му нравится это.
  12. corsar_s

    corsar_s Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    582
    Адрес:
    Харків, Україна.
    ну, два і сім, взагалі-то.
     
  13. флегМАТ

    флегМАТ Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    37
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    57
    Сообщения:
    1.112
    Адрес:
    Київська обл.
    Я Вас прошу, відкиньте свої стереотипи та не робіть зі звичайних капіталістів благовірних патріотів та жертвенників. На відміну від АТ, НП є ТОВкою конторою і не поспішає ризикувати своїми відділеннями та прибутками при наближенні тих, чи інших ризиків. Та й без ризиків вони видрочували різними приколами за немалу оплату. Плідній співпраці з ментами ми вже не переймаємося.