Про наши ножики..

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем Eagle-owl, 22 фев 2009.

  1. Валерий Sk

    Валерий Sk Feldwebel

    Сообщения:
    227
    Адрес:
    Київ
    Це зовсім інший варіант. Хіба, що спробувати вимочити у розчині желатину.
     
  2. Интересные лоты

    1. Нульц.Не ношений.
      2500 грн.
    2. Медалі 50 років перемоги В лоті 10 шт.
      400 грн.
    3. Дивіться на фото. При відправці Укрпоштою чи при відправці Новою поштою оплата за пересилку при отр...
      200 грн.
    4. Стара медаль ВВ України,без защебки.Тяжкий метал.
      350 грн.
    5. Тяжёлый металл, ыото на листе в клетку для масштаба Пересылка Укрпочта или Новая Почта - оплата услу...
      850 грн.
  3. firegun

    firegun Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    1.182
    Адрес:
    украина
    вітаю. може має хтось японця з сталі на продаж ? кухонного
     
  4. василий мук

    василий мук Feldwebel

    Сообщения:
    588
    Адрес:
    г.Мукачево
    Найкраще підходить молочко для зняття макіяжу.Колись в Італії підказали.
     
    Ohotnik47 и YVS нравится это.
  5. YVS

    YVS Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    43
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    86
    Сообщения:
    1.696
    Дякую. Чохол класний. Саме такий не знайшов. Є багато, але китайці ліплять на них герб СРСР.
    Пошукаю, головне що тепер є що взяти за основу.:beer:
     
    valerka нравится это.
  6. moranno

    moranno General-major

    Сообщения:
    6.491
    Адрес:
    Киев
    Є в мене саморобна фляга, на 1 літр з нержавійки. Форма нестандартна: кругла але пласка з двох сторін. Десь батько, знайшов майстра по шкірі, він її обшив шкірою. Дві викройки, прошив суровою ниткою, по торцю. Сидить, як влите, виглядає брутально.
     
    Reinhard T.E. Heydrich, LySS, valerka и 4 другим нравится это.
  7. RENAULT

    RENAULT Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    3.999
    Адрес:
    Украина, Одесская область
    Вітаю, було б цікаво глянути на флягу. Та й напевно пора відкривати тему "Про наші фляги та термоса".;)
     
    Reinhard T.E. Heydrich, Kasper 88, valerka и ещё 1-му нравится это.
  8. firegun

    firegun Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    1.182
    Адрес:
    украина
    потрібно купити ножі на www.jauce.com. є хтось хто може допомогти з покупкою ?
     
  9. moranno

    moranno General-major

    Сообщения:
    6.491
    Адрес:
    Киев
    Зараз, доглядаю за лежачою мамою в селі. Коли буду в Києві, невідомо. Коли буду, дай бог згадаю і зніму.
     
    Reinhard T.E. Heydrich, Kasper 88 и RENAULT нравится это.
  10. Толык

    Толык Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    55
    Сообщения:
    1.603
    Адрес:
    Полісся
  11. chejen

    chejen Major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    120
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    193
    Сообщения:
    11.222
    Свіжо придбаний ножик. Репліка ножа V-42 від компанії Böker. Довжина клинка-17,8 см, товщина-5 мм. Ножни з товстої шкіри. Заявлена сталь- SK-85. Клинок з антибліковим покриттям. Руків'я набірне зі шкіри.
    Ніж V-42 був розроблений в 1942 році для американо- канадського підрозділу First Special Services Force (FSSF).
     

    Изображения:

    IMG_20250417_111309_144.jpg
    IMG_20250417_111328_657.jpg
    IMG_20250417_111338_739.jpg
    IMG_20250417_111345_175.jpg
    rumun, Kasper 88, рамзэс и 12 другим нравится это.
  12. GINDENBURG

    GINDENBURG General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    82
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    138
    Сообщения:
    9.237
    Адрес:
    Украина
    Воно ж ХО ?
     
    chejen нравится это.
  13. chejen

    chejen Major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    120
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    193
    Сообщения:
    11.222
    Майже за всіма параметрами - так.
     
    GINDENBURG, corsar_s и slawuta5 нравится это.
  14. corsar_s

    corsar_s Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    582
    Адрес:
    Харків, Україна.
    гарний ніж! Вітаю!

    то шо тепер? Ножі не купувати?
    Чи то від заздрощів?
     
    chejen нравится это.
  15. GINDENBURG

    GINDENBURG General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    82
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    138
    Сообщения:
    9.237
    Адрес:
    Украина
    Краса! :beer:
     
    рамзэс, Otryta и chejen нравится это.
  16. Олег ОК2

    Олег ОК2 Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    802
    Адрес:
    Київ
    А що то за прокладка? Щось для транспортування, тимчасова?
     
    chejen и GINDENBURG нравится это.
  17. KosG17

    KosG17 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    Сообщения:
    1.038
    Адрес:
    Ukraine
    Дуже якісна копія Скарабея, сталь Д2
     

    Изображения:

    20250417_130558.jpg
    20250417_130553.jpg
    roman1980, рамзэс, palkan и 7 другим нравится это.
  18. chejen

    chejen Major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    120
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    193
    Сообщения:
    11.222
    На гарді? Шкіряна накладка для більш комфортного хвату.
     
  19. Олег ОК2

    Олег ОК2 Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    802
    Адрес:
    Київ
    Дякую, бо по фото здалося, шо то якісь паралон:oops:
     
    chejen нравится это.
  20. chejen

    chejen Major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    120
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    193
    Сообщения:
    11.222
    В комплекті до ножа репліка нашивки FSSF і наклейка з емблемою та девізом підрозділу ( "Das dicke ende kommt noch!"- " Найгірше ще попереду!". )
     

    Изображения:

    IMG_20250418_152310_109.jpg
  21. chejen

    chejen Major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    120
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    193
    Сообщения:
    11.222
    Мої вітання всім пацієнтам , хворим на ножоманію( чи ножефілію?). Отже, представляю вашій увазі останній шедевр
    Піднебесної. Espada XL . Преміум варіант- репліка, та, що простіша- оригінал.
    Отже, габарити майже повністю співпадають. Тобто довжина/ширина/товщина клинка- фактично 1:1. Накладки руків'я репліки- пластик під дерево( у оригінального відповідника- мікарта). У оригіналу лезо сатин типу "цинковане відро", у репліки-трохи матова поліровка. Люфт у оригіналу відсутній, у репліки мінімальний вертикальний має місце, гадаю, підтягнувши гвинтики, цей недолік усуну. Фіксуються клинки у обох моделей чітко, з смачним клацанням, у оригіналу набагато тугіший замок, щоб закрити ножа- треба прикласти зусилля, у репліки подається м'яко, але пружно, не просідає. По якості сталі не можу поки що нічого сказати - не було можливості провести тестування. Збірка у обох варіантів акуратна, підгонка елементів якісна. Обидва гострі , оригінал голить з коробки, репліку потрібно підправити. У репліки на руків'ї немає потаю під кліпсу, і сама кліпса може кріпитися тільки з одного боку( у оригіналу в комплексі кліпса під ліву руку). Словом, такий бюджетний варіант вельми недешевого ножа, цілком прийнятний.
     

    Изображения:

    IMG_20250422_110557_112.jpg
    IMG_20250422_110552_096.jpg
    IMG_20250422_110547_863.jpg
    IMG_20250422_110536_071.jpg
    IMG_20250422_110522_206.jpg
    IMG_20250422_110608_510.jpg
    IMG_20250422_110539_625.jpg
    org1, рамзэс, vostok917 и 13 другим нравится это.
  22. Konrad Lorenz

    Konrad Lorenz Feldwebel

    Сообщения:
    244
    Адрес:
    Terra kozakorum
    Ще й таке роблять.
    Screenshot_20250430_224701_Lite.jpg
     
    goblin.ua, Elvis1988, Толык и 10 другим нравится это.
  23. рамзэс

    рамзэс Major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    17
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    33
    Сообщения:
    2.464
    Адрес:
    украина
    Штюбинг нравится это.
  24. Штюбинг

    Штюбинг Oberleutnant

    Сообщения:
    1.633
    Адрес:
    Украіна, Запоріжжя
    Фронтальний
     
    vostok917 и рамзэс нравится это.
  25. org1

    org1 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    531
    Адрес:
    Київ, Україна
  26. Штюбинг

    Штюбинг Oberleutnant

    Сообщения:
    1.633
    Адрес:
    Украіна, Запоріжжя
    А що на останньому фото?
     
    chejen нравится это.