Гільзи 45 тки

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Aндрій.Д., 14 кві 2025.

  1. Aндрій.Д.

    Aндрій.Д. Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    128
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    261
    Повідомлення:
    1.735
    Адреса:
    Україна
    Доброго вечора допоможіть оприділитись з ціною таких гільз чи ціна металу?
     

    Images:

    IMG-14631d4cb920c476dc3e67df89af2231-V.jpg
    IMG-ae9c9fdf1f9f8fc8483c2a79c4b6dd0e-V.jpg
    Messenger_creation_5EAF5CA9-F753-4430-84D9-88E420699910.jpeg
    Messenger_creation_10CC774A-F1EC-4233-9D46-404F28D59570.jpeg
    Deons, -Odessa-, valerka та 6 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Армейская пряга ПМВ, Preussen,Kaiser. ------- Пряга Кайзеровской Армии, "Gott mit uns". Ла...
      7450 грн.
    2. Пряжка немецкая времён Первой мировой войны, в идеальном коллекционном состоянии, без единого изъяна...
      8000 грн.
    3. По фото
      250 грн.
    4. Пряга копанная, поселение было затоплено водохранилищем. Либо медь либо латунь.
      200 грн.
    5. 1100 грн.
  3. Иван Скрипник

    Иван Скрипник Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    1.933
    Адреса:
    Планета Земля
    Вітаю!
    Не хотілося б Вас засмучувати,але на сьогодні попитом не користуються,за досить довгий період продав одну в ідеальному стані за 200 грн.,решту,що на фото,віддав по ціні металу.
    З повагою.
     

    Images:

    IMG_20250403_194513.jpg
    кучукаю, treal, kripers338 та 4 іншим подобається це.
  4. AndyFox74

    AndyFox74 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    41
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    69
    Повідомлення:
    2.426
    Адреса:
    Кривой Рог, УКРАИНА
    300-350 грн
     
    Alter Mann подобається це.
  5. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.752
    Адреса:
    Запорожье
    До війни я тут на форумі купував по ціні металу.