Гільза.

Тема у розділі 'Кулі та гільзи', створена користувачем Manergeim, 14 кві 2025.

  1. Manergeim

    Manergeim Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    389
    Адреса:
    Закарпаття
    Вітаю. Підкажіть будь ласка по такій гільзі. Латунь. Дуже маленька. Є клеймо. З повагою. IMG_20250414_094022743.jpg IMG_20250414_094227606.jpg IMG_20250414_094225566.jpg
     
    Николай Кашуба подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. ММГ холостого набою 5,56х45 виробництва Нiмечинна. Маркування - «5,56х45 - DAG 98 KO 118»
      100 грн.
    2. (в наявності 4 шт.)
      ММГ .Все тир Пуля магнит.Гильза магнит.Пуля сидит плотно.ММГ в размере.
      30 грн.
    3. ММГ патронов 7.62х39, 1989 года, 20шт в родной упаковке, выпущены на Климовском специализированном п...
      400 грн.
    4. Л-051 50-мм піропатрон радиолокаційний ППР-50. Стан на фото. У наявності 10 шт.
      90 грн.
    5. Відпрацьована гільза ПЗАМ Ціна за 1 шт 800грн В наявності є 10
      800 грн.
  3. Николай Кашуба

    Николай Кашуба Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    641
    Доброго дня,гільза мілкого калібру,кільцевого запалювання (слід від удару бойка,на третю годину,тому доказ),набій скоріше всього .22lr,15 мм довжина гільзи,хоча були і інші варіанти. По клейму,не скажу.
     
    \Lisovik/, valerka, Falconer та ще 1-му подобається це.
  4. Manergeim

    Manergeim Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    389
    Адреса:
    Закарпаття
    Вітаю. З тих же позицій, серед німецьких гільз, вилетіла така ж подібна але з іншим клеймом. IMG_20250530_144824813.jpg IMG_20250530_144831451.jpg
     
    Николай Кашуба подобається це.
  5. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.982
    Адреса:
    Київ, Україна
    Блан-Строй (Сельє і Бєлло) Влшим/Прага (Чехословакія, экспорт до ФРН)
    маркування - відоме
    ;)
     
    Останнє редагування: 30 тра 2025
    VitalicBondarchuk1974, ТарасМ, Antis та 3 іншим подобається це.