Какой нож, я бы приобрел следующий?

Тема в разделе "Ножі, мультитули та холодна зброя", создана пользователем Sergey_SV, 14 фев 2020.

  1. wtfik

    wtfik Schütze

    Сообщения:
    44
    Адрес:
    Харьков
    Саме так))))
    Як і дівчата)))
     
  2. Интересные лоты

    1. Традиционный баварский нож "Никер". ---------- Производитель : фирма "Hubertus",...
      6200 грн.
    2. Німецький ретро ніж. Нулячий! Чомусь відбувся зсув частини накладок (на фото), на працездатність це...
      300 грн.
    3. Складной охотничий нож времен СССР производства завода «СТИЗ» (Москва). Состояние - б/у по фото.
      450 грн.
    4. Ніж “ Корсикианець”, як стверджує література, для вендети. Прекмет доволі старий. На клинку надписи,...
      1050 грн.
    5. Нож финский. Старый. ------------ Отличная сталь. Рукоять - олений рог. Ножны - оленья кожа. На руко...
      3000 грн.
  3. corsar_s

    corsar_s Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    582
    Адрес:
    Харків, Україна.
    а який саме, бо їх багато?
     
  4. wtfik

    wtfik Schütze

    Сообщения:
    44
    Адрес:
    Харьков
    Mark1.
    Цю модель робить кабар і бокер.
    Тільки у кабара є ще й більш сучасний варіант.
     
    corsar_s, KosG17 и Odezza нравится это.
  5. Odezza

    Odezza Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    665
    Адрес:
    Одеса
    Пресована шкіра на руків'ї красиво, але не практично. Якщо для реальної роботи - поле, море, то краще брати сучасний варіант. Але, так втрачається уся ця харизма Марка... Вибір за вами.
     
    RENAULT, corsar_s, wtfik и ещё 1-му нравится это.
  6. KosG17

    KosG17 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    Сообщения:
    1.038
    Адрес:
    Ukraine
    Я би порадив звернутися до Паши Малюшицького. Зробить так як Ви забажаєте.
    Подивіться його роботи
    https://www.instagram.com/malushitskiyknife?igsh=enl1eGF6cWxvaXpu
     
    Последнее редактирование: 13 апр 2025
    Kasper 88 и wtfik нравится это.
  7. corsar_s

    corsar_s Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    582
    Адрес:
    Харків, Україна.
    Гарний ніж, ціна і правда як крило літака.
    Але є ще два нюанси - він холодний і бесполезньій( по-російськи, не знаю як буде українською).
     
    wtfik нравится это.
  8. Валерий Sk

    Валерий Sk Feldwebel

    Сообщения:
    227
    Адрес:
    Київ
    "Марний" и ковбасу не порізати ні тріски настругати. Гроші на вітер. Тільки на нолі носити.
     
  9. corsar_s

    corsar_s Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    582
    Адрес:
    Харків, Україна.
    Ну, не так категорично, але це дійсно пиряльник. Коли береш подібні ножи у руки, з'являється лише одне бажання, і ні, це не бажання вирізати куксу.
     
  10. Odezza

    Odezza Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    665
    Адрес:
    Одеса
    Пиряльник це Марк 2 від Гербер! Оце дійсно ПИРЯЛЬНИК! Але ж, блін, так його хочеться купити!)))
     
  11. corsar_s

    corsar_s Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    582
    Адрес:
    Харків, Україна.
    А хто заважає?
     
    Odezza нравится это.
  12. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    Вітаю , шановні! Потрібна допомога залу. Днями натрапив на таку світлину:

    2020-03-06.png

    Що воно за звір поряд з Ендурою? Що не спай , то зрозумів , на кліпсі щось схоже на лілію чи на лотос. А от що воно таке не знаю :rolleyes:
     
    Последнее редактирование: 14 апр 2025
  13. org1

    org1 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    531
    Адрес:
    Київ, Україна
    Manly Peak ніби
     
    Pacan, Wiking730 и YVS нравится это.
  14. YVS

    YVS Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    43
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    86
    Сообщения:
    1.696
    Manly Болгарія, їх логотип.
    До речі, крутив в руках Manly Comrade, якісний та добротний ніж.
     
    Otryta, Pacan и Wiking730 нравится это.
  15. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    Знайшов. Такий собі спай по болгарськи.
    І Камрада знайшов , сподобався.
    ПиСи: не знав що болгари присутні на ножовому ринку.
    Дякую , панове, за допомогу :beer:
     
    YVS нравится это.
  16. Валерий Sk

    Валерий Sk Feldwebel

    Сообщения:
    227
    Адрес:
    Київ
    У болгаров и hand made развит неплохо.
     
    YVK и zmey4404 нравится это.
  17. KosG17

    KosG17 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    Сообщения:
    1.038
    Адрес:
    Ukraine
    Всім ніхао. От сьогодні черговий раз впевнився у тому що Microtech це полочнік. Вони мені дууже подобаються але... Поклацати і покласти, нажаль.
     
    Otryta нравится это.
  18. Валерий Sk

    Валерий Sk Feldwebel

    Сообщения:
    227
    Адрес:
    Київ
    В чому сенс?
     
    Последнее редактирование: 16 апр 2025
  19. corsar_s

    corsar_s Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    582
    Адрес:
    Харків, Україна.
    чому?
     
  20. Otryta

    Otryta Oberst

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    29
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    48
    Сообщения:
    4.101
    Доброго,купив новий брутальний ніж-ломик для едс набору.З повагою

    20250416_162019.jpg
     
    Ми-6, pinair, TarASha и 14 другим нравится это.
  21. YVK

    YVK Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    501
    Про подібний замислився. Сподобався ніж
     

    Изображения:

    IMG_3907.jpeg
    Володимир(Amilkar), Otryta и KosG17 нравится это.
  22. KosG17

    KosG17 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    Сообщения:
    1.038
    Адрес:
    Ukraine
    Трошки не зрозумів питання.
    Стосовно ножа, засирається навіть від ворси у кишені, зараза така.
     
    Otryta нравится это.
  23. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    А я замислився про такий.

    photo_2025-04-14_09-11-58 (2).jpg photo_2025-04-14_09-11-58.jpg
     
    San_Odessa, YVK, palkan и 5 другим нравится это.
  24. YVS

    YVS Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    43
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    86
    Сообщения:
    1.696
    Вже давно мене муляють дві моделі Kershaw:
    Kershaw Blur (blue)
    Kershaw Link.
    Ножі доволі давні, але ніколи в мене їх не було. Хочеться придбати, но розумію що користуватися ними не буду, або підуть на подарунки, або продам задешево, або будуть лежати в "таємній кімнаті".
     
    Otryta нравится это.
  25. YVS

    YVS Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    43
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    86
    Сообщения:
    1.696
    Вітаю з придбанням! Відразу виникло питання, а чи не заважкий (180 гр) він для EDC? Хіба що для великого набору.
    Я вже п'ятий рік ніяк не можу зібрати свої сумочки. По необізнаності почав збирати два набори, велики і малий. Постійно щось в них міняю, вилучаю, додаю і ніяк не можу зупинитися. Малий подарував зятю, залишилася велика сумка 26х20 см.
     
    valerka и Otryta нравится это.
  26. corsar_s

    corsar_s Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    582
    Адрес:
    Харків, Україна.
    ножни, нє?