Щось схоже на кулю...

Тема в разделе "Кулі та гільзи", создана пользователем ИЗБывших, 11 апр 2025.

  1. ИЗБывших

    ИЗБывших Leutnant

    Сообщения:
    1.111
    Адрес:
    так
    Щось в павутинні цього не знайшов... які будуть уточнення у Вас!

    DSC_4450.JPG
     
  2. Интересные лоты

    1. Распродаж коллекции латунных маузеровских гильз Германии , разных по клеймам ! Повторов нет ! В л...
      6800 грн.
    2. Планка Маузер с клиентом ВS, Чешского производства. Пружина залипшая.
      120 грн.
    3. гільза трошки пошкоджена,капсуль не битий,куля не стріляна.Все як на фото.
      110 грн.
    4. Планка Маузер с маркировкой СК 35.
      120 грн.
    5. 2 шт. в лоті. Все не магнітне.
      170 грн.
  3. ИЗБывших

    ИЗБывших Leutnant

    Сообщения:
    1.111
    Адрес:
    так
    DSC_4449.JPG DSC_4448.JPG DSC_4444.JPG DSC_4451.JPG

    По вазі - тяжка, свинець... а що в середині за стержень... не зрозуміло!
    Колібр = близько 12 мм...
    Якщо це куля, то це щось з серії вбивці слона при попаданні в ціль.
     
    Последнее редактирование: 11 апр 2025
    Птица Говорун и A10A нравится это.
  4. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    Наберіть в пошуку "Куля Кіровчанка".
     
  5. ИЗБывших

    ИЗБывших Leutnant

    Сообщения:
    1.111
    Адрес:
    так
    В цьому "гівні", вибачайте, я ЛОПУХ.
    Дякую, виходить це, можливо, промах в пострілі кончівськими "охоронітєлями природи" на заказних полюваннях для "ренж-роверів" із руського міра в 90-ті.
    Зараз вони себе називають НПП Голосієвський... нині ліс бережуть, бо перед цим вибили все живе, що ходило на копитах.