Шарики резиновые 9,5 мм / 12 мм / 17,5 мм

Тема у розділі 'Релоадінг', створена користувачем gumovik, 13 чер 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. ЛюбоФФ

    ЛюбоФФ Schütze

    Повідомлення:
    2
    Адреса:
    Киев
    Добрый день! Подскажите, пожалуйста, когда шарики 9.5 мм появятся в наличии? Предзаказ можно оформить?
     
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 6 шт.)
      Соти під пістолетні патрони сal 9 мм .на 50 патронів. в комплекті 10 сот. Пластик.
      120 грн.
    2. В наявності 1 банка -1кг.Пломба на банці вскрита
      10000 грн.
    3. Данные для оплаты в профиле не действительны, за реквизитами строго в личные сообщения. После покупк...
      3050 грн.
    4. Юзались мало , десь 250 набоїв, продаються бо вже не потрібні, немає зброї
      2250 грн.
    5. (в наявності 25 шт.)
      Лот складається з 10-ти латунних капсюльованих гільз(попередньо помита,обжата матрицею,капсюльована)...
      145 грн.
  3. Доктор Комаровский

    Доктор Комаровский Obergefreiter

    Повідомлення:
    130
    Адреса:
    планета земля
    Тоже интересует этот вопрос!
     
  4. Desyatnik

    Desyatnik Gefreiter

    Повідомлення:
    245
    Шариков нет и не будет ближайшее время
     
  5. Доктор Комаровский

    Доктор Комаровский Obergefreiter

    Повідомлення:
    130
    Адреса:
    планета земля
    Добрый день. По шарикам не распогодилось?!
     
    berger2000 подобається це.
  6. Desyatnik

    Desyatnik Gefreiter

    Повідомлення:
    245
    Уже никогда не будет
     
    berger2000 подобається це.
  7. Торонтини

    Торонтини Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    966
    Адреса:
    Украина
    Чому?
     
    SergAF та akms1974 подобається це.
  8. Продавец gumovik

    gumovik Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    745
    Адреса:
    Киев, Украина
    Добрий день всім !
    Поки що шариків дійсно не буде, причина проста - підприємство не працює. Нажаль не від мене залежить коли можна буде знову отримати доступ до обладнання та задовільнити спільноту шариками.
    Коли щось зміниться - обовʼязково всіх повідомлю, маю надію на краще - тому тема поки не видаляється .
    З повагою, Гумовик
     
    T`ema, reetq, Andrew83 та 16 іншим подобається це.
Статус теми:
Закрита.