Кулі 12.7; кг<; різні…;

Тема у розділі 'Кулі та гільзи', створена користувачем Kyrychok Andrii, 1 кві 2025.

  1. Kyrychok Andrii

    Kyrychok Andrii Oberschütze

    Повідомлення:
    25
    Вітання форумчанам!
    Сьогодні кулі 12.7- кілограмів зо 5. Із розташування у грунті можу припустити, що були випущені з авіаційного орудія. Припускаю що з Француза.
    Куль досить багато. Стан різний- з деформаціею, без, на деяких навіть немає слідів від нарізки… Запалювальні і т.п. …
    У більшості в середині карбідвольфрам. Сердечник; В патине і в її відсутності.
    Впринципі визначення точних типі БП - цікаво! Але основне питання - «Кому потрібно? Почем?» У афффтентичному вигляді - бо грузки з них не погані:)
    Всім гарного настрою.
    Дякую!
     

    Images:

    IMG_1954.jpeg
    IMG_1768.jpeg
    IMG_1885.jpeg
  2. Цікаві лоти

    1. Планка Маузер с клиентом ВS, Чешского производства. Пружина залипшая.
      120 грн.
    2. Распродаж коллекции латунных маузеровских гильз Германии , разных по клеймам ! Повторов нет ! В л...
      6800 грн.
    3. гільза трошки пошкоджена,капсуль не битий,куля не стріляна.Все як на фото.
      110 грн.
    4. 350 грн.
    5. Донце осветительного патрона СССР (завод 58, год 1937).
      10 грн.
  3. Carl Zebisch

    Carl Zebisch Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    41
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    62
    Повідомлення:
    6.749
    Адреса:
    Bassarabia Cetatea-Alba
    Не француз, не 13,2мм Гочкисс, а 12,7 Браунинг, американец. Одно из двух или рядом был аэродром по 2МВ или место где после войны уничтожали запасы иностранных патронов со складов.
     
    Ph@ntom, valerka, GINDENBURG та ще 1-му подобається це.
  4. Kyrychok Andrii

    Kyrychok Andrii Oberschütze

    Повідомлення:
    25

    +!
    Аеродром.
    Забавная дуже штука- на месте была найдена монетка 46го года. У меня, пока, в голове это не укладывается! Аэродром (под Киевом) >1941…
    Стреляли по тому месту где было 3коп. 1946;
    Возможно кто-то позже… йахз.
     
  5. valerka

    valerka General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    28
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    42
    Повідомлення:
    6.249
    Адреса:
    Україна. Кропивницький
    Якщо кулі з одного місця і нестріляні, то скоріше був дерибан гільз на метал.
    26298_1311370885.jpg P6032290.JPG P6032293.JPG P6032296.JPG P6032298.JPG P6032300.JPG М-1.JPG
     
    Ph@ntom, AK-725, Otryta та 4 іншим подобається це.
  6. GINDENBURG

    GINDENBURG General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    82
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    138
    Повідомлення:
    9.237
    Адреса:
    Украина
    Чудова версія, знаходив таке пару разів.
     
    Ph@ntom, Kyrychok Andrii, A10A та ще 1-му подобається це.
  7. Kyrychok Andrii

    Kyrychok Andrii Oberschütze

    Повідомлення:
    25
    Можлыво гільзи котрими відстрілювалисьʼ.. - Да. Вони знаходяться, теж. Тобто скорше частини гільз.

    Картинка- зачет! Кулі - ті! І всі типи маю у наяві.
     
  8. Kyrychok Andrii

    Kyrychok Andrii Oberschütze

    Повідомлення:
    25
    Саме місце не розкопував як слід- тож це життеспроможна версія, але не можу стверджувати нічого.
    Дякую!
     
    valerka подобається це.
  9. Kyrychok Andrii

    Kyrychok Andrii Oberschütze

    Повідомлення:
    25
    Згоден!
    А ще може якійсь діво історик типу мене підкинув монетку щоб хтось довго ламав голову=)
     
  10. GINDENBURG

    GINDENBURG General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    82
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    138
    Повідомлення:
    9.237
    Адреса:
    Украина
    так монета підтверджує цю версію. крутили після війни.
     
  11. AK-725

    AK-725 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.900
    Адреса:
    Киев
    На фото не бачу карбідфольфрамових - звичайні сталеві
     
    Ph@ntom та A10A подобається це.