серебрянный орден за возрождение донского казачество станицы торской

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем zubrik, 16 бер 2025.

  1. zubrik

    zubrik Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    190
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    395
    Повідомлення:
    3.607
    Адреса:
    Ukraina
    Доброго времени. Подскажите по цене? Серебро 875
     

    Images:

    IMG_20250316_130417.jpg
    IMG_20250316_130400.jpg
    IMG_20250316_130342.jpg
    IMG_20250316_130312.jpg
    IMG_20250316_130255.jpg
    IMG_20250316_125935.jpg
    IMG_20250316_125724.jpg
    Alter Mann, romarios, Angry Birds та 2 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Запчастини від грабен магазинів
      75 грн.
    2. Цевьё на ПП SA 24-26. Бакелит оригинал . С вопросами и за доп фото писать в личные сообщения. ДАННЫ...
      1000 грн.
    3. Оригінальна декоративна намистина для темляка, виготовлена з латунного сплаву. Ідеально підходить дл...
      200 грн.
    4. 320 грн.
    5. Неплохой сохран метал крепкий
      100 грн.
  3. Johan Weiss

    Johan Weiss Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    24
    Повідомлення:
    4.872
    Трофейный?
     
  4. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.750
    Адреса:
    Запорожье
    Це те Торське, що в Донецькій області?
    Це,так звані, нагороди, які козаки самі собі придумували, самі замовляли і самі себе нагороджували, разом з присвоєнням один одному звань генералів і полковників.
    Я не дуже розбираюсь в рашко-гейсько-козацькій фалеристиці, але не думаю, що це коштує набагато більше ціни металу.
    Хоча, якщо є колекціонери нової рашівської козацької атрибутики, можуть бути інші ціни.
     
    Останнє редагування: 17 бер 2025
  5. redut73

    redut73 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    45
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    80
    Повідомлення:
    1.504
    Адреса:
    UA.
    Який орден? На посвідченні чітко написано - знак.
     
    флегМАТ подобається це.