ВМ 1941 г.в. под СХП.

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Moriak, 10 бер 2025.

  1. Moriak

    Moriak Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    2.893
    Адреса:
    СтароКазачье (Бессарабец)
    Доброго дня. Прошу подсказать по стоимости?
    Из деактива пропилен и заштифтован ствол, спилен боек.
    Всё остальное целое. Личина, штык, пружина магазина, отсекатель не запилен и стоит на месте.

    IMG_20250309_145635_708.jpg IMG_20250309_145639_217.jpg IMG_20250309_145653_226.jpg 1741604719278.jpg IMG_20250309_150253_166.jpg IMG_20250309_150227_646.jpg IMG_20250309_145754_350.jpg
     
    Manergeim, Ми-6, Alekss777 та 2 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Мала піхотна лопатка Нейво-Шайтанського заводу 1943 року складського зберігання Важка, міцна, чіткі...
      1600 грн.
    2. Підвіс до барабану. Німеччина.
      1600 грн.
    3. Гаражного зберігання (Зберігалися болти/гайки) короткий газбак Вермахту. Комплектація баку практично...
      500 грн.
    4. Пропоную чудовий приціл ПУ 1943р.до гвинтівки Мосіна. виготовлення,завод"Прогрес"лінзи про...
      9900 грн.
    5. Шикарна кобура на револьвер наган. складського шарпання. Все по фото
      600 грн.
  3. Fairness

    Fairness Feldwebel

    Повідомлення:
    210
    7000
     
    Ми-6, Alekss777, ТарасМ та ще 1-му подобається це.
  4. 24Stalker

    24Stalker Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    422
    Адреса:
    Харьков
    ММГ..пока никак не СХП..
    6000
     
    Ми-6, Alekss777, ТарасМ та ще 1-му подобається це.
  5. Alex Richter

    Alex Richter Старший санитар-модератор

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    145
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    268
    Повідомлення:
    20.636
    Адреса:
    Украї́на
    есть(были недавно точно) и по 4800 на форуме
     
    viktor 78, Ми-6, Alekss777 та 3 іншим подобається це.
  6. ТарасМ

    ТарасМ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1368
    Лоти
      на продажу:
    91
      продані:
    2.576
    Повідомлення:
    3.304
    Адреса:
    Galizia, Львівщина
    З ремінцем і підсумком 4800- 5000 грн
    Штик - потрібно фото. Якщо складський без втручань +600 грн.
    Для продажі рекомендую дати більше фото.
    Якщо пропил не заварити, то СХП буде ----мінус 2-3 пальці і приклад в кап. ремонт.
     
    морячек1, viktor 78, Moriak та ще 1-му подобається це.
  7. Moriak

    Moriak Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    2.893
    Адреса:
    СтароКазачье (Бессарабец)
    Доп. Фото. Штифт в стволе выбит, патрон досылается и выбрасывается.

    4FCBF77B-8932-425C-8A9B-D67F163922B4.jpeg EFAA1298-6967-485D-8A99-CF7A09F4709D.jpeg 650BB7CD-884F-4661-A45B-42D669374A1A.jpeg 3BED92AB-BAF2-40F2-A1F4-83658FD729CE.jpeg 7687EAFD-1469-43DB-A284-BF680635D5FB.jpeg F46F64BA-15E8-490C-9FCB-D52282503144.jpeg 5D313B35-4DFE-4E3B-B6BB-697C331A7BDE.jpeg 49F10B0C-EA2E-4465-9DA2-6B3CDDE9203F.jpeg D66CFB93-3857-49C4-A2F2-419DCDA7ECD0.jpeg
     
  8. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    539
    Лоти
      на продажу:
    55
      продані:
    991
    Повідомлення:
    11.229
    Адреса:
    OSTWALL
    Хоть со штифтом, хоть без штифта: это ММГ и СХП не станет.
    Вот предложение от адекватного продавца (https://reibert.info/lots/mmg-gvint...a-v-trikutniku-izhevsk.-chitati-opis..1184423)
    Учитывая плюшки в виде пдсумка, обойм с макетами и штыка, можете 1200-1300 грн. накинуть. Это и будет цена для старта. А финиш покажет спрос и количество заинтересованных покупателей.
     
    Moriak, vask004, fideleos та ще 1-му подобається це.
  9. Manergeim

    Manergeim Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    389
    Адреса:
    Закарпаття
    Вітаю. 6000гр. З повагою.
     
    Moriak та ТарасМ подобається це.
  10. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    212
    Лоти
      на продажу:
    11
      продані:
    438
    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Finland
    Присоеденяюсь к Вашему мнению..тоже хотел высказать за СХП которого нет..
     
    Штурм подобається це.