Від чого тильник?

Тема у розділі 'Стрілецька зброя та її фрагменти', створена користувачем Viktor-80, 10 бер 2025.

  1. Viktor-80

    Viktor-80 Obergefreiter

    Повідомлення:
    74
    Адреса:
    Ukraine
    Доброго і мирного усім дня!Підкажіть,від якої зброї цей тильник?
     

    Images:

    IMG_20250310_101139.jpg
    IMG_20250310_101155.jpg
    IMG_20250310_101231.jpg
    IMG_20250310_101301.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 21 шт.)
      Состояние 98 из 100; Тула; Оригинал
      330 грн.
    2. Кронштейн для кріплення прицілу на гвинтівку Мосіна все на фото
      8000 грн.
    3. (в наявності 7 шт.)
      Нові, безномерні Є номерні
      1200 грн.
    4. (в наявності 26 шт.)
      Крышка патронной коробки винтовки Мосина. Безномерная, склад, в масле.
      260 грн.
    5. Кроме пружины, естественно:)
      1800 грн.
  3. Кельт

    Кельт Major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    32
    Повідомлення:
    7.986
    Адреса:
    южные степи
  4. Montigomo

    Montigomo Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    25
    Повідомлення:
    5.679
    Адреса:
    Южные степи
    Приветствую. Нет, никак не Гра. В зависимости от длины верхнего ушка крепления и размеров либо Арисака либо Маузер М1888. НО, учитывая длину верхнего ушка, по фото - Арисака тип 38.
    https://reibert.info/lots/zatvornaja-rama-i-tylnik-arisaka-tip-38.396965/
     
    Криос, A10A, Y1488 та ще 1-му подобається це.
  5. Viktor-80

    Viktor-80 Obergefreiter

    Повідомлення:
    74
    Адреса:
    Ukraine
    Дякую за відповідь!:beer: