ремень адмирала? генерала? на определение

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем stolypin, 8 бер 2025.

  1. stolypin

    stolypin Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    356
    Лоти
      на продажу:
    6
      продані:
    632
    Повідомлення:
    3.064
    мирного неба
    прошу Знавців допомогти із визначенням
    дякую за відповіді
     

    Images:

    IMG_20250308_135643.jpg
    IMG_20250308_135648.jpg
    IMG_20250308_135652.jpg
    IMG_20250308_135655.jpg
    IMG_20250308_135707.jpg
    IMG_20250308_135720.jpg
    IMG_20250308_135724.jpg
    IMG_20250308_135729.jpg
    IMG_20250308_135736.jpg
    IMG_20250308_135742.jpg
    IMG_20250308_135755.jpg
    IMG_20250308_135818.jpg
    capt.A.Smollet подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Тесак Австро-Венгрия, саперный, модель 1915 года. ========= Общая длина, с ножнами 550 мм. Длина...
      14000 грн.
    2. Оригинальный немецкий окопный нож периода Первой Мировой войны. Офицерский вариант, произведенный фи...
      20000 грн.
    3. Бебут кулиметних бригад РІА зразка 1907року
      15500 грн.
    4. Бебут 1916 року, в гарному стані ,зважаючи на свій вік, додаткові фото за бажанням
      14500 грн.
    5. Тригранний штик до російської піхотної гвинтівки зразка 1826 -1828р.в.Штик трішки почишено від бруду...
      900 грн.
  3. Edles

    Edles Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    97
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    159
    Повідомлення:
    4.654
    Адреса:
    Хмельницький
    Парадный ремень адмирала ВМФ СССР, образца 1945 г. (если не ошибаюсь)
     
    Tartar, SergZSK, Александр Русявый та 2 іншим подобається це.
  4. Edles

    Edles Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    97
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    159
    Повідомлення:
    4.654
    Адреса:
    Хмельницький
    Не, не прав. У адмирала должен быть герб на якоре
    С этой войной все позабывал...
    Это для офицеров и мичманов (?)ВМФ обр.47
     
    Останнє редагування: 8 бер 2025
    Tartar, duke6kirill, cheeguevarraa та 5 іншим подобається це.
  5. SergZSK

    SergZSK Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.657
    Адреса:
    Харків
    Otryta, Tartar, stolypin та ще 1-му подобається це.
  6. Egger

    Egger Leutnant Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    2.784
    Пряжки одинакові, в даному екземплярі ремень адміральський світлий, офіцерські жовті.
    Пряжка адміральський в позолоті. Офіцерські жовтий метал.
     
    Tartar, SergZSK та stolypin подобається це.
  7. Edles

    Edles Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    97
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    159
    Повідомлення:
    4.654
    Адреса:
    Хмельницький
    А этот тогда чей?
     

    Images:

    Знімок екрана (10).png
    Tartar та SergZSK подобається це.
  8. Egger

    Egger Leutnant Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    2.784
    А этот тогда чей
    Адміральський, десь 54-56 років
     
    Tartar, SergZSK та stolypin подобається це.
  9. SergZSK

    SergZSK Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.657
    Адреса:
    Харків
    У вісімдесятих адміральські точно були вже з гербом 0.jpg
     
    Otryta та Tartar подобається це.
  10. Egger

    Egger Leutnant Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    2.784
    Я мав на увазі, що з 54-56 герб помінявся на новий.
     
    Tartar та SergZSK подобається це.
  11. stolypin

    stolypin Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    356
    Лоти
      на продажу:
    6
      продані:
    632
    Повідомлення:
    3.064
    дякую за обговорення , відповіді

    то можна виставляти на продаж із назвою "Ремінь Адміральський із пряжкою"?
     
    ТарасМ подобається це.
  12. морячек1

    морячек1 Obergefreiter

    Повідомлення:
    131
    Адреса:
    киев
    Это адмираььский