То від чого !?

Тема у розділі 'Стрілецька зброя та її фрагменти', створена користувачем В КНЯЗЬ, 6 бер 2025.

  1. В КНЯЗЬ

    В КНЯЗЬ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    35
    Лоти
      на продажу:
    7
      продані:
    87
    Повідомлення:
    367
    Адреса:
    Украина Волынь
    Привіт. І якого часу!? Дякую.
     

    Images:

    IMG_20250305_091820_577.jpg
    IMG_20250305_091856_618.jpg
    Falconer подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Новий магазин, від Хорватського виробника, на 16 шт,в кал.9/19
      3000 грн.
    2. нова, на використовувалась
      2000 грн.
    3. (в наявності 11 шт.)
      Оригінал Нові
      250 грн.
    4. (в наявності 3 шт.)
      Накладки ПМ с дефектом. Состояние б.у. места дефектов с одной стороны на фото.
      50 грн.
    5. Цілик ПМ, безномерний Висота-5.4мм Знята з ммг Б/в
      300 грн.
  3. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.978
    Адреса:
    Київ, Україна
    ...то - ударнік від гармати з поршневим затвором...
    ...часу ДСВ (...хоча можли що і ПСВ ??)
    ;)
     
    ArtBorsuk, valerka, nikolau7 та 6 іншим подобається це.
  4. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.978
    Адреса:
    Київ, Україна
    рисунок :
     

    Images:

    Opera Снимок_2025-03-06_064951_armor.photos.png
    Криос, комотд, ArtBorsuk та 8 іншим подобається це.
  5. В КНЯЗЬ

    В КНЯЗЬ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    35
    Лоти
      на продажу:
    7
      продані:
    87
    Повідомлення:
    367
    Адреса:
    Украина Волынь
    Дякую.