То від чого !?

Тема у розділі 'Стрілецька зброя та її фрагменти', створена користувачем В КНЯЗЬ, 6 бер 2025.

  1. В КНЯЗЬ

    В КНЯЗЬ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    35
    Лоти
      на продажу:
    7
      продані:
    87
    Повідомлення:
    367
    Адреса:
    Украина Волынь
    Привіт. І якого часу!? Дякую.
     

    Images:

    IMG_20250305_091820_577.jpg
    IMG_20250305_091856_618.jpg
    Falconer подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. База ласточкин хваст к винтовка Тоз 8-12 с болтиками всё на фото в лот входит 1 шт
      700 грн.
    2. (в наявності 4 шт.)
      Основание штыка СКС. Состояние новое.
      150 грн.
    3. (в наявності 2 шт.)
      Пружиниі якісні,нові.В лоті 2шт(комплект).
      550 грн.
    4. Ремінь на мосінку.Зберігання склад.1952 р.клеймо зірка,шкіряна прошивка.Все на фото.
      500 грн.
    5. Нова, оригінальна, не встановлювалась.
      350 грн.
  3. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.979
    Адреса:
    Київ, Україна
    ...то - ударнік від гармати з поршневим затвором...
    ...часу ДСВ (...хоча можли що і ПСВ ??)
    ;)
     
    ArtBorsuk, valerka, nikolau7 та 6 іншим подобається це.
  4. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.979
    Адреса:
    Київ, Україна
    рисунок :
     

    Images:

    Opera Снимок_2025-03-06_064951_armor.photos.png
    Криос, комотд, ArtBorsuk та 8 іншим подобається це.
  5. В КНЯЗЬ

    В КНЯЗЬ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    35
    Лоти
      на продажу:
    7
      продані:
    87
    Повідомлення:
    367
    Адреса:
    Украина Волынь
    Дякую.